Перейти к содержимому

Biraz Movzudan Kenar

MrBasic

Recommended Posts

Salam uşaqlar.Necəsiniz? Xeyli vaxtdır ki sizə yazmaq istəyirdim ancaq hələ indi vaxt tapmişam... Gör nə qədər vaxtdir yazmiram... Yazmaği da yadirğamişam. Amma yazmadiğima baxmayin sizi çox tez-tez yad edirəm. Hamınız üçün darixmişam... İstərdim ki forumun yenə o köhnə ab-havasını hiss edim. Həyəcanlı, emosional, ciddi, bəzən gülməli, gah optimist,gah pessimist yazılar... amma hamısının arxasında səmimi olduğunu bildiyim insanlar... məni buraya bağlayan elə buymuş... sonra bir ara o insanlar harasa dağılışdı, mən də eləcə... Amma qızlar sağolsunlar, buraları yenidən qaydaya qoymağa çalışırlar. Vaxtım olduqca mən də yazacağam.

Hamıya salamlar. Uşaqlar mənə hərdən yazın, pm, mail nə olursa... Yaman darıxmışam...

• Ответы 150
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ay can...!!!

Mən yuxudayam?! Ya həqiqətən də bu sənsən, ay qız? )))

Ay, nələr yaşadığımı, hansı hisslər keçirdiyimi təsəvvür edə belə bilməzsən! Çox sağ ol ki, yazdın nəhayət! Bu Ramazanda sevindirdin bizləri! Allah səndən razı olsun! :flowers1:

Düz bir il yarım bundan öncə səndən gözlənilmədən uzun bir müddət ayrılıqdan sonra bir isti, həddən artıq xoş salamlama PM-nin gəlməsi yadımdadır. Sadəcə PM...Amma bölmənin özündə heç nə yazmamışdın. Ancaq bu qalsın kənara, bircə elə bu PM-i yazmaqla yenidən batdın )))))))))) Nə isə.....)) Bunu burda aydınlaşdırmaq istəmirəm, sadəcə sənlə 2008-in martından əlaqə saxlamıram...)) Yaddaşım əladır...)))

Forumun köhnə ab-havası haqqında inanmarsan, biz özümüz nə qədər söhbətlər .rmış, nə qədər nostalji hisslər yaşamışıq....Bu günkü gününə acımış, üzülmüş, əlimizdən gələn hər bir şeyi etmək istəmişik...o mühiti az da olsa qaytarmaq üçün....Hətta administrativ səviyyədə belə bu problem dəfələrlə müzakirəyə qoyulmuşdur, canım mənim....Bu da uzun söhbətdir....

Ancaq yenə də, bura bizim üçün öncələr necə doğma olub, bu gün də belədir...Şəxsən mənim üçün belə olacaqdır da həmişə...Bu yay artıq 4-cü il tamam oldu ki, mən "Ana Dilimiz"dəyəm....Hətta yaşanılan çətinliklər, mövcud problemlər, sarsıntılar, bölmənin başdan-ayağa amansız şəkildə darma-dağın edilməsi belə bizi burdan qopara bilmədi....Bunu isə buranın bizə doğma olmasından başqa heç nə ilə izah edə bilmərəm (!) Çox sağ olsun bacım da ki, mənlədir...Biz bir yerdə nəsə eləmək istədik....Ancaq inan ki, hər şey təkcə ikimizin əlində deyil...

Əsas məsələ odur ki, səni gördük...Buna inan ki, çox sevindim! Xoş gəldin! Amma o dəfəki kimi, bir andaca qeyd olmaq üçün yəqin ki gəlmədin :) Mən də sənin üçün çox darıxmışam! :flowers1:

Salam uşaqlar.Necəsiniz? Xeyli vaxtdır ki sizə yazmaq istəyirdim ancaq hələ indi vaxt tapmişam... Gör nə qədər vaxtdir yazmiram... Yazmaği da yadirğamişam. Amma yazmadiğima baxmayin sizi çox tez-tez yad edirəm. Hamınız üçün darixmişam... İstərdim ki forumun yenə o köhnə ab-havasını hiss edim. Həyəcanlı, emosional, ciddi, bəzən gülməli, gah optimist,gah pessimist yazılar... amma hamısının arxasında səmimi olduğunu bildiyim insanlar... məni buraya bağlayan elə buymuş... sonra bir ara o insanlar harasa dağılışdı, mən də eləcə... Amma qızlar sağolsunlar, buraları yenidən qaydaya qoymağa çalışırlar. Vaxtım olduqca mən də yazacağam.

Hamıya salamlar. Uşaqlar mənə hərdən yazın, pm, mail nə olursa... Yaman darıxmışam...

Salam First. Yada düşdük )) Sənlə danışdığım gün yadında bu yaxınlarda? Dedim ya bu gün ya sabah. Elə həmən gün oldu )))

line.gif

Salam First. Yada düşdük )) Sənlə danışdığım gün yadında bu yaxınlarda? Dedim ya bu gün ya sabah. Elə həmən gün oldu )))

Təəəəəəəəbriklər!!! :kiss: Çox sevindim! :kiss: Sağliqli,xeyirli,xoşbəxt bala olsun! Atalı-analı böyüsün! Sən özün necəsən? Analiğin ilk günləri necə keçir?

Təəəəəəəəbriklər!!! :smoking: Çox sevindim! :kiss: Sağliqli,xeyirli,xoşbəxt bala olsun! Atalı-analı böyüsün! Sən özün necəsən? Analiğin ilk günləri necə keçir?

Coxsaqol. :P Mənəm də babatam. Analığın ilk günləri çətindir. Bala-bala rejimə düşürük ))

Azadik,xoş gəlmisən. sən hara, bura hara? Balam, hamınız itib batmısınız. Gəlin çıxin da.

line.gif

Hər kəsi salamlayıram, xoş gördük hamınızı. Aygün sənidə səmimi qəlbdən təbrik edirəm, yarıyanlardan olsun sənin balan!

"....O zamandan etibarən mən insanlar arasında əsl ünsiyyəti, ünsiyyətin ən ali, ən uca formalarını axtarmağa başladım...."

E. Qolderness ("O'na məktublar")

• 1 month later...

Salam Bakililar..

Necesiniz?ne var ne yox?

ele demek olar butun gunu netdeyem amma ki oz saytimda oluram ona gore gele bilmirem sayta..

indide demek olar ushaqlar uchun geldim..

Necesiniz?

Princ Lybvi Prikolostika stranger salamatchiliqdir?

Kimse yadimdan chixdisa baqishlasinda...)

p.s Ilkin sene Sexsi ismaric gonderim zeng edersen mene)

Exclusive Boy meherremOFF!

• 4 weeks later...
Ay Çiyələk hərdən gəldə((((

"....O zamandan etibarən mən insanlar arasında əsl ünsiyyəti, ünsiyyətin ən ali, ən uca formalarını axtarmağa başladım...."

E. Qolderness ("O'na məktublar")

Salam KLUBNICKA :) Xoş gəlmisən, necəsən? :flowers1:

Ümid varam, artıq şərəfli sənətində öz yerini tapmış, Həkimlik fəaliyyətinə qədəm qoymusan? :) Hə? :)

• 2 weeks later...

Hamıya salamlar :)

Хяр парылдайан гызыл дойул бала! ©®

Похда парылдайыр, просто гюжды ишыхланмайа эхтийаджы вар... ®©

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ne gozeeeell

Ay...men kimi gorurem?.. buket11 Raneon xosh gelmisen,necesen?

Salam MrBasic...Kohne dostlari gormek cox xoshdur :192929:

Salam. Hamiya salamlar. Mr Basic, Klubnichka, Stranger, Reyhani gormuram, Prikolistka.... haminiza salam :luv:

ne gozeeeell

Ay...men kimi gorurem?.. buket11 Raneon xosh gelmisen,necesen?

Salam MrBasic...Kohne dostlari gormek cox xoshdur :192929:

Salam. Hamiya salamlar. Mr Basic, Klubnichka, Stranger, Reyhani gormuram, Prikolistka.... haminiza salam :luv:

Salam raneon...Biz burdayıq. Amma Sizler burda olsanız, lap tez-tez bizi görərsiniz :)

P.S. Saytda bir vaxtlar görüşərdik. Deyəsən qeydiyyatını orda ləğv etmisən, hə?

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salamlar )) Biz siz soru?an? yax??y?q )) N?hay?t ki Bak?ya da yay g?ldi v? bu o dem?kdir ki, m?n bir aydan sonra Bak?dayam )))

line.gif

Salam :bigstarr:

H?...Havalar istil??ib, yay g?lib art?q...??taha yen? azal?b :mikka: ?ndic? dondurma yedim....He? yemeyim g?lmir yen? ((((((

Yediyim yaln?z - dondurma, se?m? meyv?l?r, se?m? t?r?v?zl?rdir, bir d? ?ir?l?r v? ?aya yaman dadanm??am :blushL:

Ham?ya salamlar. Yeni forum m?bar?kd? :)))

N?t?rs?z? H?y??

Хяр парылдайан гызыл дойул бала! ©®

Похда парылдайыр, просто гюжды ишыхланмайа эхтийаджы вар... ®©