Перейти к содержимому

Почему аннулировали лицензии радио ANS?

West

Recommended Posts

Может относительно но после первого закрытия они стали продажными...

А до этого  были неподкупными ? Вообще  телевидение - место  , где  продается реклама. и не более того. Весь вопрос в том,  чью рекламу  продают. 

Цыц!

• Ответы 40
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

А до этого  были неподкупными ? Вообще  телевидение - место  , где  продается реклама. и не более того. Весь вопрос в том,  чью рекламу  продают. 

Есть такая теория что типа раз говорят правду значит кто-то еще платит, но мне все равно кто платит, лишь бы народ знал правду. 

You Will Never Walk Alone...

Есть такая теория что типа раз говорят правду значит кто-то еще платит, но мне все равно кто платит, лишь бы народ знал правду. 

У меня  большие сомнения что  правда  понравится народу. Да и любой человек  всегда  хочет  знать  правду  избирательную. О себе  - не  очень. О том, что  происходит  за закрытыми дверьми  соседей - очень. Человек  не заслуживает  всю правду, хотя бы потому что это жестоко  по отношению к нему. Проще  всего любой народ хочет  знать  какой  он героический, какая   у него  славная  история. Как  можно  ,например, армянскому народу рассказывать  правду о его истории. ?!  

Ведь не зря говорят "если хочешь нажить себе врага в лице человека, говори ему  правду о нем")

Изменено пользователем Klin Klinom

Цыц!

• 7 years later...
В 22.07.2016 в 12:57, West сказал:

Согласен со Скорпи...Естественно всё из-за Гюлена. По той же причине закрыли университет Кавказ

В 22.07.2016 в 13:00, Ahmedaga сказал:

Настанет время и мы вернемся к этому твоему посту..)) Но виновник конечно же Гюлен)

В 22.07.2016 в 13:02, Skorpionn сказал:

настанет время и мы просто забудем об этом)))

В 29.08.2016 в 14:03, hha71 сказал:

много болтали

“Allah ANS-i bağlamaqla bizim abır-həyamızı qorudu” – Vahid Mustafayev

“Allah ANS-i bağlamaqla bizim abır-həyamızı qorudu” – Vahid Mustafayev

“Hörmət etdiyim müxtəlif şəxslər mənə bu barədə sual verirlər, yeganə cavabım ondan ibarətdir ki, ANS-i bu dəfə bağlayan Allah-Təala cənabları özü oldu. Allah bizim abır-həyamızı, mənim, ailəmin, qeyrətli əməkdaşlarımızın abrını qorudu. Mən də ancaq Allaha təşəkkür edirəm. Allah böyükdür və nə etdiyini bilir”.

BUTA.TV” xəbər verir ki, bunu BBC Azərbaycancaya müsahibəsində ANS Şirkətlər Qrupunun təsisçisi Vahid Mustafayev telekanalın bağlanması haqda suala cavab olaraq deyib. O, qeyd edib ki, faktoloji nöqteyi-nəzərdən kanalın bağlanmasına səbəb Fətullah Gülənlə müsahibə oldu:

“Ona görə də bizi bağlayan bütün instansiyaları məhkəməyə verdik və ən son məhkəməyə qədər biz mübarizəmizi apardıq. Biz hökumətə tərəf olan bir qurum olsaydıq, bizi niyə bağlamalı idilər?  Müstəqil olmasaydıq necə müstəqil fəaliyyət aparardıq?

Fətullah Gülən indiyə qədər Azərbaycan ərazisində terorrçu hesab olunmur. Heç bir polis bölməsinin qarşısında cinayətkarların arasında onun şəkli yoxdur. Biz ANS vasitəsilə Üsamə bin Ladenin də müsahibəsini dəfələrlə göstərmişik, şəxsən mən Ter Petrosyandan, Basayevdən müsahibə götürmüşəm. Həmin müsahibələrdən sonra da Rusiyanın buradakı səfirliyi bizi terrorçu adlandırırdı. Məni o müsahibəyə görə Rusiyada həbs etmişdilər. Mən vaxtilə Əhməd Şah Məsuddan, Əfqanıstanda Dostumdan müsahibə almışdım. Dəfələrlə biz terrorçu adlandırılan şəxslərdən müsahibə almışıq və telekanalda yayımlamışıq. Bizim vəzifəmiz xəbər yaymaqdır, bu bizim peşəmizdir. Mən bu məsələdə heç bir qəbahət iş görməmişəm.

Fətullah Gülənlə əlaqəli məsələ olan zaman bizim müxbirimiz onun mətbuat konfransına getmişdi, o, şəxsən Fətullah Gülənlə görüşmək üçün getməmişdi. Həmin mətbuat konfransında bizim müxbirimizdən əlavə, 12 media qurumunun əməkdaşı da var idi”.

V. Mustafayev ANS-in satın alınması cəhdlərindən də danışıb:
“Bir dəfə məmurlardan biri məni yanına dəvət etdi, dedi ki, bizdə olan məlumata görə, siz ANS-in 50 faizini Fərhad Əliyevə vermisiniz. Biz sizdən istəyirik ki, 50 faizi bizə verəsiniz. Cavab verdim ki, yaxşı, gedin, Fərhad Əliyevdən götürün. Dedim ki, sizin əlinizin altında onlarla qurum var, baxa bilməzsiniz ki, şirkət kimin adınadır? Mən heç vaxt heç kimə şirkətin hansısa faizini verməmişəm. İlk gündən ANS Seyfulla və mənim olub, axırıncı günə qədər də bu cür davam edib”.

Добро пожаловать в SUMGAYIT, город-герой, город боевой славы!

"Uduzmuşam. Kişi kimi, çəkilmişəm kənara", ANS-in qurucusu Vahid Mustafayev

Добро пожаловать в SUMGAYIT, город-герой, город боевой славы!

Да смотрел интервью. Кажется что Вахид одновременно хочет все высказать но подумает о последствиях и не хочет сжигать мосты. 

You Will Never Walk Alone...