Перейти к содержимому

Вся активность

Этот поток обновляется автоматически     

1. Последний час
  2. Игра в ассоциации-4

жестянка)
  3. ✺Tehlukesizlik kameralari✺ Tehlukesizlik sistemlerinin esasini tehlukesizlik kamerasi teskil edir.Tehlukesizlik kamerasi sayesinde qorunan erazini monitorda izlemek mumkundur.Bununla Siz hemin eraziye cinayetkarlarin qanunsuz hereketlerinin qarsisini ala (ve ya kamera vasitesi ile lente alinmis cinayetkarligin delili kimi) bilersiniz.Is yerinde yaranan nizam-intizam qaydalarinin pozuntularini gorerek aradan qaldira bilersiniz. Supermarketlerde, banklarda, evde, muessisede, firmada, zavod ve fabrikde, colde, bina daxilinde ve s. tehlukesizlik kameralarinin satisi ve qurasdirilmasi Security Systems. Azerbaycanin istenilen erazisinden sifarisler qebul olunur. Butun mehsullarimiza 1 il zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. Mob: (055) 450 88 14 Email: tehlukesizliksistemleri@gmail.com
  4. ✺Nezaret kamera sistemleri. Guvenliyiniz ucun sistemler✺ Tehlukesizlik kamera sistemleri vasitesi ile her hansi heyecan doguracaq hadiselere suretle reaksiya etmek olur. Bele ki, monitor vasitesi ile hadiseleri izleyen musahideci xosagelmez hadisenin qarsini ala biler. Bir musahideci eyni zamanda muxtelif kameralarin goruntusunu, hetta basqa-basqa erazilerde yerlesen obyektlerin goruntusunu izlemeye biler. Tehlukesizlik kameralari (Ip kamera, zoomlu kamera, box kamera, speed dome kamera, dome kamera, IR kamera, col kamera ve s.), turniket, slaqbaum, yaddasli domofon, videodomofon, yaddassiz domofon, biometrika, kartla kecid sistemi, barmaq izi ile kecid sistemi, alarm sistemi, lazerli alarm sistemi, siqnalizsiya, sirenalar ve s. Azerbaycanin istenilen erazisinden sifarisler qebul olunur. Butun mehsullarimiza 1 il zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. Mob: (055) 450 88 14 Email: tehlukesizliksistemleri@gmail.com
  5. ✺Nezaret kameralari✺ CCTV tehlukesizlik sistemleri ile techiz olunmus ev, erazi, is yerleri ve ya obyektler her zaman nezaret altinda olmaqla tam tehlukesizlikde qalir. Bununla yanasi, evinizde (daye, komekci ve s.) ve is yerinde (isci personal) olan iscileriniz daim nezaret altinda qalacaq. Hem ozunuz, hem de yaxinlariniz, iscileriniz tam tehlukesizlik ile temin olacaq. Her nov tehlukesizlik kameralari (Ip kamera, zoomlu kamera, box kamera, speed dome kamera, dome kamera, IR kamera, col kamera ve s.) , turniket, slaqbaum, yaddasli domofon, videodomofon, yaddassiz domofon, biometrika, kartla kecid sistemi, barmaq izi ile kecid sistemi, alarm sistemi, lazerli alarm sistemi, siqnalizsiya, sirenalar ve s. Azerbaycanin istenilen erazisinden sifarisler qebul olunur. Butun mehsullarimiza 1 il zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. Mob: (055) 450 88 14 Email: tehlukesizliksistemleri@gmail.com
  6. ✺Turniket ✺055 450 88 14 ✺ Tehlukesizlik sistemi olan turniket giris-cixis erazilerini nezaretde saxlamaq ucun en elverisli tehlukesizlik mehsullarindan biridir. Magaza, idare, ofis ve s. tipli eraziler ucun unikal kecid sistemidir. Tehlukesizlik avadanligi paslanmayan xususi metaldan hazirlanib. Turniket kenar shexslerin daxil olmasinin qarsini alir, insan axinin cox oldugu yerlerde mehdudiyet yaradir. Etrafli melumat ucun: Mob: (055) 450 88 14 Email: tehlukesizliksistemleri@gmail.com
  7. ✺Tehlukesizlik kameralari✺ Tehlukesizlik kameralari sisteminin qurasdirildigi eraziler her zaman vizual nezaret altindadir. Bu kameralar tehlukesizliyin qorunmasi ucun de en universal vesaitdir. Tehlukesizlik kameralari qurasdirilan erazide isci hem nezaretde, hem de tehlukesizlikde olur. Tehlukesizlik kmaeralari bank, magaza, tehsil ocaqlari, ev, ofis, restoran, aeroport, park, vogzal ve s. kimi erazilerde qurasdirila biler. Internetle izleme sistemi ile Siz kamera qurasdirilam obyektden kenarda (xaricde) da izleye bilersiniz. Tehlukesizlik kameralari (elece de tehlukesizlik sistemleri) topdan ve perakende sekilde satilir. Mehsullara resmi zemanet teqdim olunur. Mob: (055) 450 88 14 Email: tehlukesizliksistemleri@gmail.com
  8. ✺Barmaq izi sistemi✺ Biometrik sistemin bir novu olan barmaq izi sistemini teklif edirik. Bu sistem vasitesi ile Siz idare heyetinin ishe gelish – cixish saatlarini gorecek, hesabati yoxlaya bileceksiz. Sistem internet uzerinden istenilen mekandan izlenile biler. Security Systems sirketinde barmaq izi ile kecid sistemi ile yanasi, kartli kecid, uzle tanima sistemi de satilir (+qurasdirilir). Mehsullara zemanet verilir. Mob: (055) 450 88 14 Email: tehlukesizliksistemleri@gmail.com
  9. Today
  10. Не знаю какую именно вам модель посоветовать, выбирайте вот тут http://mebli-glance.com/style/signal401
  11. Kameralar

❖Access control ❖055 895 69 96 ❖ LifeGuard sirketi size access control sistemlerini – uzle tanima kecid sistemi, barmaq izi kecid sistemi, kartli kecid sistemi teklif edir. System obyekte kenar sheslerin girisine mehdudiyyet qoymaga ve ya iscilerin davamiyyetini yoxlamaga xidmet edir. Access controlun kartli kecid sietmi ucun nezerde tutulmus id kartlar uzerine cap isi etmek de mumkundur. Bu halda kartlarin uzerine sirketin logosu ve ya iscinin adi, sekli cap edilib becikle istifade olunur. Bu system ali tehsil ocaqlarinda, usaq bagcalarinda da istifade edile biler. Tel: (012) 480 35 17 Mob: (055) 895 69 96 Nigar Efendiyeva Email: nigarefendiyeva.lifeguard.az@gmail.com
  12. Kameralar

❖ Slaqbaum❖ Avtomotik manee – slaqbaum muessiselerde, neqliyyatin gedis-gelisi olan erazilerde, avtoparklarda genis istifade olunur. Italiya ve Cin istehsali olan slaqbaumlar tehlukesizlik ucun ideal vasitedir. Ozel, ictimai ve diger erazilerde girisi mehdudlasdirmaq ucun en yaxsi secimdir.Slaqbaumlar en muasir teleblere cavab veren pesekar tehlukesizlik avadanligidir. Slaqbaumlarin biometrika ile (kart ve ya barmaq izi ile kecid) ahengi xususi tehlukesizlik sistemi yaradacaq. Uzerinde lampa (isiqlandirici avadanliq) olan bu slaqbaumlarin qurasdirilmasi, mehsullarin catdirilmasi, 2 eded pult, pultlarin proqramlasdirilmasi hediyye olunacaqdir. LifeGuard sirketinde turniket, domofon, siqnalizasiya, biometrika, nezaret kameralari da elde etmek olar. Tehlukesizlik avadanliqlarina yazili 1 il zemanet verilir. Bu muddetde texniki servis pulsuzdur. Azerbaycanin butun bolgelerinden sifarisler qebul olunur. ☎ (012) 480 35 17 (055) 895 69 96 Nigar Efendiyeva ✉ nigarefendiyeva.lifeguard.az@gmail.com nigar@lifeguard.az
  13. Kameralar

❖Biometrik sistem❖ Is yerinde nizam-intizami ve tehlukesizliyin eyni anda qorumaq ucun en mukemmel vasitelerden biri – biometriksistemdir. Eyni tehlukesizlik sistemi vasitesi ile Siz hem iscilerin ise gecikme vaxtini mueyyen ede biler, hem de kenar shexslerin is yerine daxil olmasina mane olarsiniz. Tehlukesizlik sistemi olan biometrika hem barmaq izi, hem kart, hem de uz vasitesi ile isleye biler. Ise geciken isciler digerlerinden rengli sekilde qeyd olunur, hesabat zamani deqiq reqemle Size teqdim edilir. (LifeGuard sirketi hemcinin, tehlukesizlik kameralari (Ip kamera, zoomlu kamera, box kamera, speed dome kamera, dome kamera, IR kamera, col kamera ve s.), turniket, slaqbaum, yaddasli domofon, videodomofon, yaddassiz domofon, biometrika, kartla kecid sistemi, barmaq izi ile kecid sistemi, alarm sistemi, lazerli alarm sistemi, siqnalizsiya, sirenalar ve s. kimi tehlukesizlik sistemlerinin satisi ve qurasdirilmasini teklif edir). Azerbaycanin istenilen erazisinden sifarisler qebul olunur. Butun mehsullarimiza 1 il zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. ☎ (012) 480 35 17 (055) 895 69 96 Nigar Efendiyeva ✉ nigarefendiyeva.lifeguard.az@gmail.com nigar@lifeguard.az
  14. Kameralar

❖Turniket – tripod❖ Tehlukesizlik sistemi olan turniket giris-cixis erazilerini nezaretde saxlamaq ucun en elverisli tehlukesizlik mehsullarindan biridir. Estetik, möhkəm və etibarlı tehlukesizlik sistemi – turniket tehlukesizliyi temin etmek ucun en duzgun variantdir. LifeGuard sirketi Sizin xidmetinize davamli, keyfiyyetli, dunya standartlarina cavab vere bilen etibarli turniketler teklif edir. (LifeGuard sirketinde her nov tehlukesizlik sistemleri - alarm sistemleri, turniket, slaqbaum, domofon, biometria ve s. topdan ve perakende satilir, qurasdirilir). Butun mehsullarimiza 1 il zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. Azerbaycanin her bir bolgesinde xidmet gosteririk. ☎ (012) 480 35 17 (055) 895 69 96 Nigar Efendiyeva ✉ nigarefendiyeva.lifeguard.az@gmail.com nigar@lifeguard.az
  15. Kameralar

❖Tehlukesizlik kamera❖ Tehlukesizlik-nezaret kamerasi ve sistemi - Layihelesdirme, quraşdırılması, çatdırılması, quraşdırılması, xidmet ve temir. Azerbaycanin istenilen erazisinden sifarisler qebul olunur. Butun mehsullarimiza 1 il zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. ☎ (012) 480 35 17 (055) 895 69 96 Nigar Efendiyeva ✉ nigarefendiyeva.lifeguard.az@gmail.com nigar@lifeguard.az
  16. Вчера
  17. Скидка на проектор Epson EH-TW5650 LCD, 1920 x 1080 Full HD, 60000:1 Стандарт: 2500 Lumen, 37 dB, прибл. 4500 h Эко: 1650 Lumen, 27 dB, до 7500 h HDMI, VGA, USB, WLAN 3D, Корректировка трапецеидального искажения, Сдвиг объектива, вкл. Дистанционное управление Код купона: mo4717epson Действует: 20.11.2017 Цена со скидкой: - 541,19 € Купон можно применить только в немецкой версии сайта computeruniverse.net. Как покупать в немецкой версии сайта можно почитать здесь.
  18. На самом деле, мне интересно было, где выпал уже снег)
  19. Накрутка подписчиков инстаграм

Писать мне в WhatsApp, Telegram +994505412802
  20. Накрутка подписчиков инстаграм

Стоимость накрутки подписчиков: 1 000 подписчиков = 6 azn [Быстрая накрутка* = примерно за 1 день] 5 000 подписчиков = 25 azn [Быстрая накрутка* = примерно за 1 день] 10 000 подписчиков = 45 azn[Быстрая накрутка* = примерно за 2-3 дня] 20 000 подписчиков = 85 azn [Быстрая накрутка* = примерно за 5-7 дней] 50 000 подписчиков = 200 [Быстрая накрутка* = примерно за 10-13 дней] Высокая скорость накрутки Гарантия качества работы 100% безопасно. Ваш аккаунт не заблокируют! Возможны списания 5-10% (поэтому всегда добавляем больше на 5-10%). Также есть функции накрутки лайков , просмотров. А также система автолайка, месяц 30 azn, ваши посты будут получать лайки,в день неограниченное количество постов.( Выгодно для компаний)
  21. Türkçe şeirlər

Yine Gece... Yine Gece... Yine Uykusuzluğumda Nöbetliyorum... Ve Yine Sigara Dumanına Senin Hayalin Karışıyor, Yine Nefes Diye Seni İçime Çekiyorum... Nasıl Bir Özlemektir Bu? Kendimi Bir Bıçak Üstünde, Ayaklarım Kan İçinde Kalmış Yürümeye Devam Eder Bir Halde Buldum... Kaçtıkça Nefesin Daha da İçine Giriyor Ayaklarım O Bıçakların... Daha Derine Yürüyorum... Herşeyi Bir Kenara Bırakmış Kendimle Savaşıyorum... Canım Yandıkça Kendimden Kendime Dönüyorum... Yalnız... Hep Olduğu Gibi! Umutlarım Yeşerdiler Yeşerdiler, Yosun Tuttular Artık Atıldıkları Kuytu Köşelerde... Sevdim, Delicesine... Ve Ben Aşkı Seninle Tattım İlk Defa Ölürcesine... Özlemler Düştüyse Payımıza Yaşarız Diyordum... Şimdi Sancılarımdan Özlemenin Tadını Anımsayamıyorum... Üşüyorum... Artık Üşüyorum Uyuyamadığım Geceler Boyu Düşüncenle Ürperip, Sonbaharda Sararan Bir Yaprak Misali Düşüyorum... Sana Düşüp Rüzgar Beklemeksizin Sana Geliyorum Düşlerimde... Oysa Hepsi Düşlerimde Kalıyor... Yine İçimde Sol Tarafından Göğüs Kafesimin Kan Sızdırıyorum... Sıcak Bir Nefes Duyuyorum Kilometrelerce Ötemden... Ve O Nefesi Aslında Ben Alıyorum... Ve Her Solukta Aslında Sana Geliyorum... Bilmiyorsun! Anlamıyorsun! Çözemezsin de! Bulamazsın da Beni Arama Hiçbir Yerde... Ben Sende Kaybolmuşken Yokluğun Benimle... Oysa Ben Sendeyim... Sen İse Her Hücremde...! Düşlerimi Serbest Bırakmıyorum Artık Bir Bırakırsam Boğulacaksın Diye Korkuyorum... Korkularım da Hep Sana Dair... Uykulara Terkediyorum Kendimi Bir Nebze Olsun Yokluğunu Unutayım Diye...!!!
  22. Металлическая мебель это мебель как минимум для трех-пяти поколений семьи
  23. Женщины и мат

Меня лично очень коробит, когда слышу от женщины мат, правда.
  24. Мебель на заказ 2017

Да сегодня выбор достаточно большой, где можно купить мебель. Кухню нам тоже делали на заказ, а вот гостиную, я считаю, мы удачно приобрели на http://gcmebel.ru/3-gostinaya уже готовую. Как раз был вариант под наш общий интерьер квартиры. Впрочем выбор там большой.
  1. Загрузить больше активности