Jump to content
  Love reading great articles? Visit Elix.com today!

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Куда уж хуже. Посмотрите вокруг, что творится. Это жизнь?
  3. Венчание будет. И по TV показывать будут.
  4. ✓Şlaqbaum barrier sistemi ✓055 245 25 74✓ Şlaqbaum - barrier əraziyə girişi məhdudlaşdırmaq üçün əlverişli vəsaitdir. Yaşayış kompleksləri, dayanacaqlar, sənaye zonaları və s. üçün istifadə olunur. Şlaqbaum sistemi icazəsiz olaraq nəqliyyatın giriş və ya çıxışının qarşısını alır. Sizə Belarusiya, Rusiya, Türkiyə, İtaliya, Çin istehsalı olan şlaqbaumlar təklif edirik. Azərbaycanın bütün bölgələrində xidmət göstəririrk. ☎ (055) 245 25 74 ✉seotech.tehlukesizlik@gmail.com
  5. Today
  6. золото это просто метал это раньше оно ценно было сейчас альтернатива есть
  7. hha71

Voice messages

поверьте столько лет не было, если столько еще и не будет то думаю жить хуже не буду
  8. Просто роспись в загсе поставите или свадьба будет?
  9. Стопроцентный след. И отслеживают его указания и действия. Я в моей теме напишу.
  10. Значит, и не будет. А жаль. Вас жаль.
  11. ❖Ev ucun kameralar ☎ 055 895 69 96 ❖ Təhlükəsizlik kameralarının ev şəraitində yerləşdirilməsi oğru və pis niyyətli insanlardan qorunmanın ən əlverişli vəsaitdir. Təhlükəsizlik kameraları sayəsində siz istənilən vaxt (internet üzərindən izləmə) kənar yerlərdən evinizi izləyə bilirsiniz. Yaddaş isə keçmiş vaxta baxmağa imkan yaradır. Beləliklə, eviniz hər zaman sizin nəzarətinizdə olur. Etrafli melumat ucun muraciet edin: ☎ (012) 480 35 17 (055) 895 69 96 Nigar Efendiyeva ✉ nigarefendiyeva.lifeguard.az@gmail.com nigar@lifeguard.az
  12. Спасибо ! Я мало говорю, немного запустила, в связи с деятельностью на русском. Ну ничего, скоро выйду замуж за триллиардера американца еврейского происхождения и мой трейнинг усилится.
  13. Ну конечно же будь у меня миллионы я бы вложил в золото, в акции, а может и в бизнес. А то что есть максимум и то по кусочкам вкладываю в недвижимость) У меня в этом только положительный опыт а я доверяю больше всего в жизни своему опыту)
  14. West

СССР

Я лишь скажу что не согласен ни с чем в пользу СССР. СССР это зло которое оккупировало независимый Азербайджан. Земли которые принадлежали народу населяющему их. А газировка и все такое даже обсуждать нет смысла. У нас тогда не было выбора чтобы сравнивать с чем то. Сейчас все намного лучше.
  15. У меня не так давно случились неприятности в семье и на работе. И я подумала, что нужно обратиться к проверенной гадалке, которая сможет прояснить всю последовательность неприятностей. Нашла Ларису Гангал. Она работает по фото. Она погадала на картах и рассказала всё как было, всё точно сошлось. Сказала, что меня сглазили, сделала обряд от сглаза и поставила защиту от неприятностей. Я полностью довольна проделанной работой, буду ещё обращаться к ней за помощью. Ее whatsapp +380681476313
  16. Давненько завершились времена, когда в игровых аппаратах конкретных марок действовали почти одинаковые базовые правила, а отличая затрагивали, как правило, тему и оформление. В нынешнем онлайн-gambling игрока требуется постоянно удивлять, что побуждает разработчиков искать инновационные решения и не бояться креативить. В компании BTG быстро поняли, что составить конкуренцию именитым разработчикам можно лишь при помощи оригинальных слотов. Дебютные же слоты этой марки обратили непосредственно внимание экспертов индустрии и обычных игроков. Игровые автоматы этого девелопера узнаваемы мгновенно, уникальны и увлекательны. Лучшей из главных находок BGT стала группа слотов Мегавейс. Серия началась с развлекательного автомата Bonanza, разработанного в шестнадцатом году. Видеослот создал фурор и так приглянулся клиентам, что фирма захотела применять систему в новых автоматах. После на принцип обратили внимание конкурирующие девелоперы ПО для интернет-гемблинга, и сейчас система уже реализована в гемблинг игрушках иных брендов. Детали на тему pin up bet скачать возможно отыскать по ссылке. Мегавейс Слотс – это игровые аппараты БТГ, в которых иконки на барабанах не обладают постоянным размером. Это означает, что по результатам спина в отдельной колонке может находится 1 либо ряд картинок. Фиксированных ячеек в слоте нет. Задействованные строки отсутствуют. Ставка осуществляется на спин. Сумму ставки определяет гемблер, выбирая из доступного перечня. Согласно тому, сколько символов появляется на игровом поле, калькулируется число возможных комбинаций. Допустим, в Bonanza исходов бывает больше десяти тысяч. Еще имеются модификации с иным числом методом получения выплат. Суммы призовых калькулируются по текущей ставке и коэффициентам, предусмотренным для любых теоретически вероятных комбинаций. Главный принцип работы системы Megaways состоит в том, что в каждом розыгрыше генератор различных цифр определяет, сколько картинок появится в каждой колонке. При том количество элементов в столбцах бывает разным или идентичным.
  17. Казан кебаб Баклажаны по- грузински с орехами Окрошка Тортик
  18. Довольно неплохо, поработайте ещё над произношением и будет просто замечательно!
  19. ☆Barmaq izi sistemi☆055 450 88 08☆ Biometrik sistemin bir novu olan barmaq izi sistemini teklif edirik. Bu sistem vasitesi ile Siz idare heyetinin ishe gelish – cixish saatlarini gorecek, hesabati yoxlaya bileceksiz. Sistem internet uzerinden istenilen mekandan izlenile biler. Arma Kontrol sirketinde barmaq izi ile kecid sistemi ile yanasi, kartli kecid, uzle tanima sistemi de satilir (+qurasdirilir). Mehsullara zemanet verilir. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  20. ☆Tehlukesizlik kamerasi☆055 450 88 08☆ Tehlukesizlik kamerasi – istenilen erazi ucun nezerde tutulmus, gece-gunduz goruntusu olan, muxtelif olculu, nezaret kameralari topdan ve perakende satilir. Sirket tehlukesizlik kameralarinin qurasdirilmasi xidmeti de gosterir. Musahide kameralarindan elave, sirketde diget tehlukesizlik sistemleri de satilir ve qurasdirilir: (nezaret kameralari, turniket, slaqbaum, domofon, barmaq izi kecid sistemi, kartla kecid sistemi, uzle tanima kecid sistemi, bollard, ID kartlar, kartlar uzerine cap isi, metaldetektor, dolab ucun kilid, road blocker, electron sira gozleme ve s.). Mehsullara zemanet verilir. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  21. ☆IC kartlar satisi ☆ 055 450 88 08☆ IC kartlarin satisi. IC kartlar uzerine cap isi. Etrafli melumat ucun: ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  22. ☆Magaza turniketleri ☎ 055 450 88 08☆ Hec bir enerji menbeyi olmadan isleyen turniketlerdir. Mexsusi olaraq alis-veris merkezleri (geyim, qida ve s.) ucun nezerde tutulub. Tek bir hereketle acilir. Yay mexanizmasi ile ozu ortulur. Eks terefden kecmeye icaze vermir. Xrom nikel ve paslanmaz polad materialdan hazirlanir. Qol ile birlikde eni – 90 sm., hundurluyu 108 sm.-dir. Dekorativ xarici gorunus, sakit (sessiz) ortulen dizayna sahibdir. Asan montaj isin daha tez tehvil verilmesine esas olur. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  23. ☆VIP turniket☆ 055 450 88 08 Xususi kecid ucun nezerde tutulmus turniketlerdir. Acilis suseden hazirlanmis manee vasitesi ile heyata kecirilir. Dizayn cehetden de diger turniketlerden ferqlenir. Arma Kontrol sirketi size diger nov turniketler ve tehlukesizlik sistemleri teklif edir. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  24. ☆Musahide kameralarinin satis ve qurasdirmasi☆055 450 88 08☆ Arma Kontrol sirketi her bir obyek, ev ve s. eraziye individual olaraq xususi kamera novleri, tehlukesizlik sistemleri teklif edir. Tehlukesizlik avadanliqlari perakende, elece de topdan satilir. Nezaret kameralari qurasdirmaq ucun istifade olunan mehsullar, hemcinin, diger tehlukesizlik avadanliqlari sirket terefinden satilir. Firma terefinden qurasdirma isleri de gorulur. Mehsullara zemanet verilir. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  25. ☆ID kart satisi☆055 450 88 08☆ Arma Kontrol sirketinde ID kartlarin satisi, elece de onlarin uzerine cap isi heyata kecirilir. ID kartlardan kecid meqsedi ile istifade edilir. Lakin, onlarin uzerine cap isi edildikde (sirketin logosu, iscinin melumatlari, sekli ve s.), becik (yaxaliq kart) kimi de istifade ede bilersiniz. Arma Kontrol sirketinde tehlukesizlik sistemlerinin bir sira avadanliqlarinin satisi heyata kecirilir. Etrafli melumat ucun: ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  26. ☆Slaqbaum Came☆055 450 88 08☆ Italiya istehsali olan slaqbaum keyfiyyeti ve davamliligi ile secilir. Giris-cixisin intensiv oldugu erazilerde, ofis, idare qarsisinda, heyetyani sahelerde qurasdirmaq ucun unikal tehlukesizlik sistemidir. (nezaret kameralari, turniket, slaqbaum, domofon, barmaq izi kecid sistemi, kartla kecid sistemi, uzle tanima kecid sistemi, bollard, ID kartlar, kartlar uzerine cap isi, metaldetektor, dolab ucun kilid, road blocker, electron sira gozleme ve s.). Muhafize sistemlerine resmi zemanet verilir. Azerbaycanin istenilen bolgesinden sifarish qebul edilir. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  27. ☆Nezaret kameralari ☆055 450 88 08 ☆ Arma Kontrol sirketi yasayis ve senaye sahelerinde istifade olunan muxtelif tehlukesizlik sistemlerinin satis ve qurasdirilmasini teklif edir. Is (biznes) ve ya ev seraitinde qurasdirilmis tehlukesizlik sistemleri ve tehlukesizlik kameralari musbet tesirini gosterir. Evlerde qurasdirilan tehlukesizlik sistemi (tehlukesizlik kamerasi) (musterinin isteyinden asili olaraq) esasen sade quruluslu olur. Bunun eksine olaraq, muessise ve sirketlerde qurasdirilan tehlukesizlik sistemleri (yene de musterinin isteyinden asili olaraq) dahsa mukemmel, coxfunksiyali olur. Arma Kontrol sirketinde ister col, ister ev, ister muessise ve ya sirket ucun qurasdirilan tehlukesizlik kameralarinin satisi ve qurasdirilmasi mumkundur. (nezaret kameralari, turniket, slaqbaum, domofon, barmaq izi kecid sistemi, kartla kecid sistemi, uzle tanima kecid sistemi, bollard, ID kartlar, kartlar uzerine cap isi, metaldetektor, dolab ucun kilid, road blocker, electron sira gozleme ve s.). Azerbaycanin istenilen erazisinden sifarisler qebul olunur. Butun mehsullarimiza zemanet veririk.Zemanet muddeti erzinde texniki servisimiz pulsuzdur. ☎ (055) 450 88 08 Aydan Selimova ✉ kamera.musahide.tehlukesizlik@gmail.com
  1. Load more activity
  • Create New...