Перейти к содержимому

Посвящается Нархозу


Marsianka

Recommended Posts

  • Ответы 1.6k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Мисти, ялан дея бильмярям...ЙОХ. мян беля хазырлыгсыз хеч вахт тест элямирям... :( хюсусиля дя хошладыгым мёвзуну... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ангел, о теманын о бири сяхифяйя кечмясиндя биз гюнахкар дейилик ки, "ИнЯз" да ордады да... джаны саг олсун! greenflip

801172[/snapback]

Jaaan O biri univer demeli yeri yoxdu :) Xemdeki gor bu temani kim achib??? Birdene bala :) Ona gorede qelbimizdedir :wub:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

CОлнышко, мян хардан билирям ки, сянин суалларына мяннян башга бу темада джаваб верян йохдур....бир вызов ат да суал веряндя :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Men ne deyiremki Allah sizi mexriban elesin. 

Muellimden icaze alajam sizi kechirdsin arxa partaya urekli sohbet eleyin  Men 5 ildi Narxozda oxuyuram hec sizin qeder ureyim dolu deyil Narxoz haqqinda. 

Peace!!!

P.S Men beleyemde  Xer terefli oqlanam.

801099[/snapback]

...дейирем гел хере оз ишийнен мешгул олсун.. башгаларынын ишине баш гатмасын..

PS.сенин нeдже оглан олдугуну виртуалдан дейе билмерем.. но поверю тебе на слово

Jan bala men UNiversiteti Fexri Diplomla qurtarmisham inanmirsan gostere bilerem.Bezileri kimi pulnan almamisham.Magisterede bezileri kimi pul verib qebul olmamisham ozler bir-basha saxlayiblar. Veee bezileri kimideee Narxoza qayib uchun getmirem. Tak cto meni bashqasi ile sehc salma.

Senin uchunde narahat olmuram sadece olaraq zarafat eliyirik burda.Zarafat basha dushmursunuz deyin elemeyek.

P.S Burda hecne problem deyil sadece Mini sohbetdi :)  buket11

801099[/snapback]

...горесен кимин бостанына даш атрысан... Хертерефли оглан герек созуну дикине десин....не созун авр вер ирели... намёкнан нийе данышырсан...

ПС.. бу арада мен пул вериб гирмишем.. сенин меним АйКьюмдан шупхен варса.. истедийин мовзуда истедийин вахт музакире еде билерик.. Оз арамызды 24 саат форумда отурмагынла..ве бош бош сохпетлер елемекле (не в обиду)..сен хец Нархоз Дипломуну.. "билик" сахесинде алан бир шехсе охшамырсан...

Menim onsuzda neche gundu burda yazilanlara baxib etim tokulur

P.S Men sohbeti maksi elemek fikrimde yoxdu  Chunki zarafat oz yerinde de qalsin.  Basha dushen basha dushmushdur 

801099[/snapback]

..бый..нече гундур сенден башга ехч кес язмыр ки бурда машаллах..гунде 500 пост язырсан...

....гузгуйе..озгейе меселесини билирсенде йегин.. :mikka:

PS.ни какой логики.. если ты конкретно адресуеш свои слвоа кому то.. а етот человек их не принимает надо етично извинится.. А то что кто то из окружения может ето понят..думаю не в тему... и не важно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:) Мян дя сяхярдян дейирям, Карамба хардады.... хейифин гялмяди вахтына бу гядяр узун пост язырсан....

Сян ясас де гёрюм, хазырсан тестя? :blink: умидимиз сяняди... greenyes

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ВОт мы ОТЛИЧНИКИ да...... :)

801441[/snapback]

..о созу ешиденде мен лиЦны делаю вид что смотрю на небо..свишу и птиЦек считаю.. :D

ПС...Тима да бурдан мелийир.. дийир умиди Чинаяды... :))

ПС2. у нас как свегда стратегически хорошо выбранное место..поздаи Чина с Тимой... габагда да.. "Галстуко"-дарительница.. :):P

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тимa уже выехал адвно..уже за партой сидит в Нархозе..оттуда звонил тока что...greenyes

ПС...елун джибинде олас.. могу Тиму даже на следуюший этаж послать..:cherep:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

KaRRaMBa

Bu yazdiqlarina gore sene NOBEL mukafati dushur. ;)

Men 500 post nece yigiram bunun xech kime dexli yoxdu. Aykundende mene dexli yoxdu.Et tokulmekden vopshe sene dexli yoxdu.Chunki o sozu birinci bashqa adam ishletdi, sonra men.Menim bu forumda 24 saat xerclemeyimde sene dexli yoxdu.Men ishleyirem ve yorulmamaq ve bezmemek uchunde forumdan eylence meqsedi ile istifade edirem. Senin ki, kimese ponyatka basha salmiram.Eger xere oz ishi ile meshqul olacaqsa menim her yazdiqim posru quote eleme.Vacib deyil sen menim haqqimda ne dushunursen.Chunki hec kim meni realda tanimir.BUrada virtual heyatdi. Virtual heyatda meni nece qiymetlendirirsen onunda mene dexli yoxdu.Tak cto burdaki her sheyi ciddiye alirsansa o senin problemindi.

In any way u can use ur PM !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

KaRRaMBa

Bu yazdiqlarina gore sene NOBEL mukafati dushur. ;)

Men 500 post nece yigiram bunun xech kime dexli yoxdu. Aykundende mene dexli yoxdu.Et tokulmekden vopshe sene dexli yoxdu.Chunki o sozu birinci bashqa adam ishletdi, sonra men.Menim bu forumda 24 saat xerclemeyimde sene dexli yoxdu.Men ishleyirem ve yorulmamaq ve bezmemek uchunde forumdan eylence meqsedi ile istifade edirem. Senin ki, kimese ponyatka basha salmiram.Eger xere oz ishi ile meshqul olacaqsa menim her yazdiqim posru quote eleme.Vacib deyil sen menim haqqimda ne dushunursen.Chunki hec kim meni realda tanimir.BUrada virtual heyatdi. Virtual heyatda meni nece qiymetlendirirsen onunda mene dexli yoxdu.Tak cto burdaki her sheyi ciddiye alirsansa o senin problemindi.

In any way u can use ur PM !!!

801502[/snapback]

...вай какое внимание моей персоне..аж красным цветом написано... :cherep:

Аде сенин урейин долуймушки.... Хер неисе...меним хавая аттыгым созе сен джаваб вердин нийесе...и с этого всё и началось...

А потом ты начал пустословить ансчет Нархоза..кто как поступил..кто что делает.. кто ты такой чотбы судить людей?... елйеннер еджеб елейиб (с)... она горе еввел оз яздыхларыва фикир вер.. сонра башгаларыны критика еле.. :mikka:

ПС... дехли вар..дехли ёхду..дехли вар..дехли ёхду... ты что там ромашками балуешся.. greenyes

ПС2. сен созу ПМ-де атмырсанки..хеле менден де джавабы ПМ-е гозлейирсен..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вы вставили отформатированное содержимое.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Загрузка...
×
×
  • Создать...