Перейти к содержимому

Форум дастаны


Иваныч

Recommended Posts

  • Ответы 158
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ЛооооЛ

Ненси сагол азз FRlol.gif:gizildish:

Цветочка сен олмасайдын биз индие кими дашышан гуту гёрмиежекдик. Сагол. :luv: Кендин хирургу адындан сяня дярин миннятдарлыгымы билдирирям. Аллах Сяни бизя чох гёрмясин а бажы :luv:

Иваныч flower.gif

Браво! Халалды сяня ай ашыг. Саа гузу кесим! :luv:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сонра саа Самирдян данышым. Ики гюн йемяк йемяян адам нятяр олар? Гарын ачыб озюну салды бизим евя. Гарныны гурултусундан да ушахлар дик атырдылар. Мян дя тупой-зад дяилям hааа, билирям ки, йедийи картушкуйнан гёбяляк гызартмасыды, ичдийи дя текилады, няди ондан. Онларын hеч бириндян дя сорфада йох. LOL !!! Еля бир гашых салатдан йейиф, тюфянгини чийниня салыб, гарны белиня йапышмыш hалда, суйу сюзюля-сюзюля дюзяльди йола.

floe ;-))

na samom dele LOL ! ;-) ya ved vsegda qovoril,

u tea talant sochinat;-)))))))))))))))))))))

"Мян дя тупой-зад дяилям hааа, билирям ки, йедийи картушкуйнан гёбяляк гызартмасыды, ичдийи дя текилады, няди ондан." - vixaxaxaax;-))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ushaglar... olmadi-:gizildish:... ashig - Saz-oglanovicha ma'ne olmayin...paaa bizim bu molodyoj bilmirem niye bela egoist yetishib boya chatib...

bagishtuyun, Ivanich -mellim...menim rolum ne vaxt hazir olajag? axi gozlerimin agi saralib gozdemekden...

PS goz - glaz... prost(bl) azeri spesifik herifleri burda yazmag mumkun olmur...ona gore be'zi sozleri anlamag chetindir:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

PS goz - glaz... prost(bl) azeri spesifik herifleri burda yazmag mumkun olmur...ona gore be'zi sozleri anlamag chetindir:)

:luv::luv::luv:

Иваныч яз гадан алым язда халг, народ, миллят сенин эсерлерини гёзлеир яз гадан алым яз! :gizildish:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Предложение очень хорошее. Но наврядли его нам откроют. Я не против наоборот был бы рад.

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Арды.......

Гонаглар:

Совесть (виждан) - 1975-чи илдян анадан олуб. Вижданлы гызды. Али сваталлыды. Азярбайчан дили муккямял билир. Пионар дюшяркясиндя пионар-вожатый ишляйир. Субайды. Чох гёзял, гяшянк, приятны гызды. Озю маhны йазыб, охуйур. Онун милли композисийалары("18 мяня уже", "Кяндимиздя гечяляр нечядя упоительны кечир", "It's my кянд"), кяндин почётну доскасында йер тутур.

Че Гевара - hаааааа. ба бу уже башга сёhбят. Айа билмирям бу охландан ня данышым. А бу охланды дейил э, прямо гызлар учун находка ды. А бунда ифсё есть э ифсё. Арах ичмир, сигарет чякмир, гызлара бахмыр даhа ня истяйирсиз э... одним словом клёву огланды. Временно тракторчу ишляйир.

Я Думаю.........

Арды вар..

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Иваныч, сиз ки телеулдузсунуз. :gizildish:

Тябрикляр!

Pro et Contra

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я Думаю - 1973-чи илдя анадан олуб. Планово-экономический техникуму битириб. Бакы-Джейхан проектиндя чалышыр. дело в том что трубопровод дюз бизим кяндян кечир, вот. Калам пулы вар. Гёзилкня даhа ня дейим, озюнюз ад гёнюндя гёрясиниз, амма хайиш едирям сорушмуйун о ардяди йохса йох, чюнки мян ону кичик оглума Афтандиля алажам. Уже брачный контракты йазырам.

Music - 1977-чи илдя анадан олуб. А гыз дёйюр э, прям золушка ды. Чоряк пиширир, хоряйляр да демирям, инек сахыр, гойунлары отарыр, палтарлары йуйур. Ма hамишя дейирки Иваныч-гардаш носкилярини гятир бизя йуйум. Мян дя гятирярдим э, амма онлар мяним айахымдан чыхмыр, йапышыб галыблар. Амма йазых hеч араны гутармайы, озю дя ики дяфя 5-чи синифдя галыб. Ня ися. йахшы гызды.

Арды вар.......

Ад гюню....

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Music дан данышдым Сабирин hоп-hопнамяси йадыма дюшдю....

..... Гыза лазымды агяр билмяк, о да

Ев иши палтар тикиши, йун дарамаг,

Газаны габы увюрюб, мят ят hалвасы

Йа лобйалы аш бир дяки тяндир лавашы.....

Ня ися гедяк дальше.....

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я такой молодой- петь хочется!

Ща-а-а-ас спою!!!!!!!

( Где саз?)

Кесарю-кесарево.Богу -богово,а миру-мир!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Иваныч гардаш. Демели ашыглар инди заказ гябул елемир? Йохся бязи -бязи адамлар чибинизя 1-2 ширван басыблар?

Мян сиздян, балам э-э-э, бизим адет-енемизя уйгун олараг йазылы суряття хахиш этдим ки, меним дя гоча-гафтар-гичбесер-идиот адымы да о джаны йанмамыш дастаныныза саласыныз.

Озюдя Це гардашымызын лап йаааааныны. Нолду?

Йа сяня вридйим 5 мямядямини гайтар, йа да ки, мяни кукла кими, свиточек кими трактористын йанына сал.

ПОЛОМО ВЕР!!!!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стоп cvetochek! Вы на что-то явно намекаете. Ну, ну7 Что дальше.

A na chto ya namekayu? Ya ne namekayu, ya vashe - jenchina bez namekov... No s pribautkami - to bish' shutkami :-) :gizildish:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

То cvetochek - Вы не ответили, что вы хотели сказать этим намёком? и откуда вы меня знаете?

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Арды......

Бый..... айа гёрюн ким йаддан чыхдан, айа.... А бу бизим кяндин гёзууун ишыхымы дейим, кяндин дирейими дейим, миллят вякили ми дейим. Бу Человечекы hеч йаддан чыхардмах олармы. Айа гадан алым, а мян сяни ахыра салмышдым ки hамы диггятини дирялдсин са. hамы айаха дурсун! Человечек гардаш гялир.

Человечек(Инсанчик) - 1974-чи илдя анадан олуб. Али-савадлыды. Бакы Довлят Университенини битириб. Ушаглыгда Че Гевара гардаш иля дост олублар. бир йердя охуйуфлар. hал-hазырда миллят вякилиди. Милли Мяджлисдя бизим кяндмизи тямсил едир. О кяндя гяляндя, кянд чамаатына Бакы hаггында нахыллар данышыр. Чох йахшы адамыды. Йадымды сечкилярдян сонра, о депутат сечиляндян сонра, мян онда 5 мяммяд борча пул гётюрдюм. индидя диряниб ки пулуму гайтар. Ад гюнюндя отурдуражам ону Че Геваранын йанында гой ичиб борчларымы йаддан чыхартсын. Йейиб-ичянди.

А нятяр дедим? hый? Уш мяммяд дя веряжяксян обильны реклама гёря.

Ня ися кечдик ад гюнюня.

Ад Гюню...

Фло бажы стол юстю дуруф судорожна гонаглары гёзляйирди. Мемфис чёлдя кябаб чякирди. Зянг вурулду...

Арды вар.....

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Зянг вурулду. Фло бажы гашды гапыны ачамаха. Ким олса йахшыды. Канешна Самир. так трудно догодаться. Йазых киши 2 гюндю аж гарнына ад гюнюню гёзляйирди. фло бажы гапыны ачан кими Самир йюйюрдю столун устюня. Айа-гышгырды Фло, а hара гачырсан, а hеч олмаса галошларыны чыхарт дана. Буна бах э, еви палчых еляди, сяни йанасан! Озюдя hешняйя ал вурма. Гонаглары гёзляйяк. Самир, руслар демишкян, приуныл. Самирин наhайятки гятирдийи подарка йадына дюшдю. Фло бажы, саа падарка гятирмишям. Подарка да дейим ня падаркады йа. Самир кулёкы ачан кими еви атир ийи басды. Фло подарканын устюню охуду: Тройной одеколон "Русский Лес". Сделано в СССР. -А, бу няди а гятирмисян? Нечийяны няди, аз мян буну Есентукидян алмышам, башын hаггы ha. Бу вах йеня зянг вурулду. Баh, баh, баh, Балашкайла Ненси. Балашка подаркалары верди Фло бажыйа. а бир гёрин гызлар ня гятирибляр. Балашка гвоздика иля соковыжималка гятирмишди, Ненси амма хямир йоханла сюпюргя гятирмишди. Зянг чалынды......

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Иваныч!

без слов :gizildish::luv::luv:

а hеч олмаса галошларыны чыхарт дана

Фло подарканын устюню охуду: Тройной одеколон "Русский Лес". Сделано в СССР. :luv::):)

:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Арда.....

Зянг вурулду. Фло гапыны ачан кими гёзляри тяпясиня чыхды. Бир арава адам гялиб. Че Гевара, Человечек, Цветочек, Строубери, Иваныч, Music, Совесть, Маэстро, Я Думаю. Демяли Я Думайынын машыны хяряв олмушду, Маэстро тракторун архасына араба бахлайыб чамааты йыхыб араба иля гятириб. Падаркалара сёз йох. Че Гевара мяhлядян алма, армуд, нар йыхыб гятирмишди. Человечек Милли Мяджлисдян Фло бажыйа саламлар чатдырыб вя Бакы hавасы гятирмишди, Цветочек Данимаркадан харичи колготкалар, саггыз вя сиди-плейер гятирмишди, Строубери бир бахлама бухда гятирмишди, Иваныч китаб чатдыры "Полное собрание дастанов. Том первый", Music кясилмиш тойух, Совесть ики чют галош, Маэстро шахмат, Я Думаю ися исти калготка ийля бир чют панталон гятирмишдиляр.

Ну всё деди Фло, прошу к столу. Биринчи столун устюня Самир чумды. Тязя отурмушдулар, бирдян колхоз сядри Валентин Зулюмов гялди......

Арды вар.....

Зюлюмов деди, усё, гутарды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хайа, дана, ашыг, сянин о сазынын телериня дядя гурбан!

Ня тяри йазмысан, гадан алым, агрен кясим сянин.

Дефтат вар дефтат да. Амма мян Фло бажыйа саламдан башга Бакы перашкиси да стол ючюн алмышам. Йаглы перашки - гарачий.

Хямишя сизин, Инсанчикынысыз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вы вставили отформатированное содержимое.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Загрузка...
×
×
  • Создать...