Перейти к содержимому

Şikayət və Təkliflər

PRIKOLISTKA

Recommended Posts

Xeyr, pozmamışam. Mən mövzuda ona aid yazı yazmışam, hanı orda offtop? Təbii ki, forumun yazılmamış qaydalarına "Prikolistkanın şəxsən xoşuna gəlməyən yazılar yazmaq günahdır" daxil deyilsə:)

Özünüz də yaxşı bilirsiniz ki, məni məhz nəfsinizdən ötrü cəzalandırdınız. Sizcə şəxsi maraq və istəklər naminə vəzifəsindən və əlindəki administrativ resurslardan istifadə etməyə nə deyirlər? - Suistifadə. :)

:gizildish::bbrravo::bbrravo:Qardaş mən deyib yorulmuşam, bir az sən de. Neçə faizin var?

Non est Azerbaijan sine Karabagh!

• Ответы 65
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ay camaat. NƏ suiistifadə, nə nəfs )))))))))))) Gülməlidiyie. Moderator deyir ay camaat flud eləməyin. MOderatordan mövuzda danışmağın özü də qayda pozuntusudur. Yəqin o biri bölümlər də də olursuz. Rus dilli bölumdə latınca yazsaz o dəqiqə sizdən şrifti dəyişməyi tələb edirlər. O dəqiqə şrifti dəyişirsiz. Bəs niyə mən bu bölümdə ana dilimizdə yazmağı xahiş edəndə bunu etmək istəmədiz ? O dəqiqə Prikolistka pis oldu. Offtop etsəz orda da sizi eyni cəza gözləyir, amma yenə də Prikolistka özündən razı oldu, prikolistka pisdi, kakadı. Procuratorun 20 faizini mən siftələdim. Vətəndaş, sizdə 40 faizdir, digər 20 faizi kimdən və nəyə görə almısız mən bilmirəm.

line.gif

Millətlərarası münasibətlər bölümündə ORUJOVdan. Ermənini söydüyümə görə. Açıq təhqirə görə. Anladım ki, bu ölkədə hətta ermənini də gizli təhqir etmək lazımdır. Axı, forum qanunları milli heysiyyatdan daha qiymətlidir........ Birdəki, sizə pis, kaka deyən olmadı. Sadəcə, öz maraqlarınıza görə yersiz faiz verdiyiniz deyildi. İzah: 1.Bu forumun əsas qanunu azəri şriftidir. Prokurator da, mən də bu qanunu pozmamışdıq. 2. Ümumi forum qanunu olan açıq təhqirə qadağa. Təhqirdən də söhbət gedə bilməz... Bəs onda faizin səbəbi nə idi, Sizin özünüzə qarşı tələb etdiyiniz müqəddəslik yanaşması (əstafrullah). Sizin adınız çəkilirsə, deməli bu offtop və ya fluuddur?

Non est Azerbaijan sine Karabagh!

• 1 month later...
Hörmətli, forumçular. Bu mövzuda bölümümüzlə bağlı hər hansı bir şikayət və iradlarınızı yaza bilərsiz.

Hörmətlə, Prikolistka.

Xosh gorduk Prikolistka xanim necesiniz

Men tema qoymaq isteyirem otkrıt tema seçsəm de heç ne alınmır ki alınmır

xahiş edirem komek edesiniz :kavkaz:

• 4 weeks later...

menim muracietim ne iraddir, ne de ki shikayet. Menim muracietim xahishdir. "Azerbaycan- Ermenistan Münasibetleri! " movzusunda ismarish yazmaq isterken hormetli strANger_04 terefinden yazilmish asagidaki ismarishla tanish oldum :

Mövzu ətrafında "sağlam" müzakirələr mümkün olan bütün zirvə nöqtələrini aşıb keçib.

Deyiləsi söz qalmayıb deyəsən. Mövzu bağlıdır

Xahish edirem ki, bu movzunu yeniden aktivleshdiresiniz. Biz azerbaycanlilarin bundan boyuk problemi var ki onun da muzakiresi mumkun olmasin ?

http://' target="_blank">

Salt?kov-?edrin : Son vaxtlar yaman v?t?np?rv?rlikd?n d?m vururlar. Dey?s?n, v?t?nd? o?urluq ba? al?b gedir...

nəyə görə yuxarıda yazdığım müraciətə münasibət bildirilmir ?

Salt?kov-?edrin : Son vaxtlar yaman v?t?np?rv?rlikd?n d?m vururlar. Dey?s?n, v?t?nd? o?urluq ba? al?b gedir...

Nizami, mövzu ixtiyarınızdadır. Buyurub müzakirə .ra bilərsiniz.

sizə minnətdarlığımı bildirirəm...

• 3 weeks later...

Bir az bundan qabaq açdığım "Hər yerdən hər şeydən" mövzusu hansı esaslara görə silinmişdir ?

Nİzami, mövzunuzu mən silmədiyimə görə, səbəbini hələ ki bilmirəm. Aydınlaşdırıb sizə deyərəm.

line.gif

Nİzami, mövzunuzu mən silmədiyimə görə, səbəbini hələ ki bilmirəm. Aydınlaşdırıb sizə deyərəm.

hörmətli PRIKOLISTKA xanım, sizin bu izahatınızdan sonra məcbur olub digər moderator strANger_04 xanımla şəxsi yazlşma .rmalı oldum...Mən onun nəzərinə çatdırdım ki mövzunun yaradılması zamanı bildirdiyim məqsədin onun gətirdiyi arqumentlərlə heç bir əlaqesi yoxdur.

Yene də deyirəm ki bu mövzu mövzularda ifadə olunan lakin mövzunun mənasına uygun gəlməyən ismarışlara münasibət bildirmək üçün nəzərdə tutulmuşdu.

Bir daha xahiş edirəm ki qeyd etdiyim mövzunun bərpa edilməsinə köməklik edəsiniz.

Nizami, əgər siz Stranger ilə danışmısınızsa, onda mən burda artıq heç nə edə bilmərəm. İkimizdə eyni səlahiyyətli moderatorlarıq. Yaxşı olardı ki, Starnger burda mövzunun hansı arqumentlərə görə silindiyini yazardı.

line.gif

Hörmətli Nizami.

Şəxsi yazışma zamanı göstərdiyim arqumentlərlə Sizin məqsədinizin tamlıqla uyğun gəlməsinə baxmayaraq, mənim fikirlərim də tamlıqla Sizə aydın olmamışdır. Mənim əsasən dediyim o idi ki, yəni adi user olaraq, hər hansı mövzudan kənar postların müzakirəsini .rmağı öz məsuliyyətiniz altına almağınıza ehtiyac yoxdur. Bu haqda fikir mübadiləsinin Siz istifadəçilər arasında ayrıca mövzu şəklində təşkil olunması da gərəksizdir. Bunu və digər bu tip səlahiyyətləri bizim bölmədə yetərincə mənPrikolistka yerinə yetiririk. İşdir Sizin istədiyiniz dərəcədə yerinə yetirmiriksə, məhz bu mövzuda ürəyinizi boşalda bilərsiniz.

Nizami, sizin bu şikayətiniz üçün ayrıca bölüm var Предложения, комментарии и жалобы. Şikayətiniz ANa dilimiz bölümünə aid olmadığı üçün, onu bu bölümdə yerləşdirdim. Burada şikayətinizi görə bilərsiniz. http://forum.bakililar.az/index.php?showto...p;#entry1944934

Изменено пользователем PRIKOLISTKA
line.gif

Nizami, sizin bu şikayətiniz üçün ayrıca bölüm var Предложения, комментарии и жалобы. Şikayətiniz ANa dilimiz bölümünə aid olmadığı üçün, onu bu bölümdə yerləşdirdim. Burada şikayətinizi görə bilərsiniz. http://forum.bakililar.az/index.php?showto...p;#entry1944934

cox sağ olun, hörmətli PRIKOLISTKA xanım...

• 7 months later...

haminin fikrine hormet edirem sadece menim iradim olacaq.bu foruma girende ele bildim ki ruslarin forumundayam. her shey rus dilindedi. Baki Azerbaycanin sheheridi,paytaxtidi rusyanin yox sehv salmayin. dilimize hormetle yanashin.bu duzgun deyil. belke bu forumu Azerbaycan dilinde edesiz. xahish edirem fikirime munasibet bildirin.

haminin fikrine hormet edirem sadece menim iradim olacaq.bu foruma girende ele bildim ki ruslarin forumundayam. her shey rus dilindedi. Baki Azerbaycanin sheheridi,paytaxtidi rusyanin yox sehv salmayin. dilimize hormetle yanashin.bu duzgun deyil. belke bu forumu Azerbaycan dilinde edesiz. xahish edirem fikirime munasibet bildirin.

Zəhmət olmasa, əvvəla translit ilə yox azərbaycan dilində yazın.

Изменено пользователем Вечно молодой

Ничто ни вечно. Только время

ZƏhmət olmasa bu linkə baxın. Sizin suala cavab orda artıq mövcuddur. http://forum.bakililar.az/index.php?showtopic=65548

line.gif

• 1 month later...

Cox maraqli sualim var.Azerbaycanda qaliriq dilimizde Azeri dilidir.Niye tarqovuda Azerbaycan dilinde danishana cushka kimi baxirlar?Beyem tarqovu Moskvadirki?Men ozum Bakida boyumushem,sadece bizkilerin ozlerin bele seviyesiz sozleri xosh deyil :)

Ana dilimiz bölümündə post yazarkən AZ şriftindən və Arial fontundan istifadə edin.

Siz bu forumda qeydiyyatdan keçəndə qaydaları oxumusuz? Deyəsən yox.

Anlamadım, mən beyəm Rus və ya Azərbaycan forumun olduğu və ya olmadıgı haqqında heç olmasa bir söz işlədmişəm?

Anlamadım, mən beyəm Rus və ya Azərbaycan forumun olduğu və ya olmadıgı haqqında heç olmasa bir söz işlədmişəm?

Sizden evvel yazilan posta cavab verdiyinizi dushunub yazdim. Ele deyilse bagishlayin.

Qaydalara toxunaraq mən nəyi nəzərdə tutmuşam, indi sizə çatdlraram.

Əvvəla, azərbaycan əlifbasi ilə yazmaq lazimdir translit ilə yox. Sonra isə gırmızı rəng ilə təkcə administrasiya yaza bilər.

• 7 months later...

he? kim, he? n?d?n, s?b?bsiz ban olunmur.

line.gif

he? kim, he? n?d?n, s?b?bsiz ban olunmur.

menim Azerbaycan shifrim yoxdur..

sebebsiz yere ise ban ettiler!,qaydani pozduguma gore cerime vermelidirler % ban yox..

gedek diger bolume size gosterim bezi sheyleri...

hetta size esil Azerbaycan dilinde yazi gosterecemki..onu yaza shexse shifahi xebardarliq bele olunmadi..

dush qabagima gettik.. pooh_go.gifpooh_go.gif

Dig?r b?l?ml?rin biz? aidiyyat? yoxdur. Ona g?r? ?z?n?z bizsiz hara ist?s?niz ged? bil?rsiniz. ?rift y?kl?m?k problem deyil, bundan ?lav? windowsun konfiqurasiyas?nda az?rbaycan ?riftini tapmaq olar.

line.gif

Dig?r b?l?ml?rin biz? aidiyyat? yoxdur. Ona g?r? ?z?n?z bizsiz hara ist?s?niz ged? bil?rsiniz. ?rift y?kl?m?k problem deyil, bundan ?lav? windowsun konfiqurasiyas?nda az?rbaycan ?riftini tapmaq olar.

oda mene komek edindesmoking.gif

mende Windows deyil,Ubuntudur(Linux)

• 2 years later...
  • gasiga unpinned this тему