Перейти к содержимому

"avrupa'ya Gitmek Istiyorum"

DeLikanLi

Recommended Posts

56c35583a8bf.jpg

Adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan Milli futbolcu Caner Erkin, Türkiye’ye dönmeyi ve Rusya’da kalmayı düşünmediğini belirterek, “Avrupa’da oynamak istiyorum” dedi.

Best FM’den Özkan Öztürk’e açıklamalarda bulunan Caner Rusya'ya transferiyle ilgili, "Hiçbir şekilde pişman değilim. Bir hata olarak da görmüyorum. Çok iyi tecrübeler kazandım Rusya’da. Belki Türkiye’de kalsam bu tecrübeleri yaşayamayacaktım" dedi. Caner, milli formayla ilgili soru üzerine, "A Milli Takım’ın değişilmez oyuncusu olmak istiyorum ve olacağıma da inanıyorum" diye konuştu. 

"DAHA ÇOK OYNAMAK İSTİYORUM"

Sevgili Caner, Rusya’da sezon tamamlandı. Gökdenizli ve Hasan Kabzeli Rubin Kazan şampiyon olurken sizde ligi ikinci sırada tamamladınız. UEFA Kupası gruplarında mücadele ediyorsunuz ve grupta 4’te 4 yaptınız. Bu sezon senin için nasıl geçti?

Bu sezon benim için geçen seneye nazaran iyi geçti sayılır. Daha çok oynama şansı buldum. Ama bu benim için yeterli bir süre değil ben daha çok oynamak istiyorum. Bu sene ikinci olduk ve Şampiyonlar Ligi’ne direkt gideceğiz. Bu benim için çok önemli. UEFA’da şu an çok iyi gidiyoruz. Gruplarda 4’te 4 yaptık. İnşallah UEFA’da gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz. Buna inanıyorum.

Кто это ?! Да и перевели бы.

Movzuda butun postlar ancag achildigi dilde olmalidir...Eger bu Turk ya Azerbaijan dilinda achilibsa ancag o dilde davam etmak olar...

Изменено пользователем West

act like a princess & f.u.c.k like a whore