Перейти к содержимому

Est Pevci...


Breaker

Recommended Posts

Коренной, гага,

Ахы сен мени нийе беле эсеблешдирирсен ахы? Беле гезел аватыр олан инсанын недже ахы беле анлашылмаз мусиги зовгу ола билер. Сене гаршы шехсен хеч бир иддиам йохдур, анджаг не гедер ки о эрменини теблиг едирсен, сенле мубаризе апараджам

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 177
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Остап и Коренной, хорошо, что вас объединяет умуммилли лидер ))))) Мюбахися етмийин, йаа..! ))

Озю де, Остап, зелёный свет только у меня, гёрмюрсян Коренной постоянно йазыр "де гялсин" :gizildish:)

Официанткадан да ки олмаз :DD

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:gizildish:  :luv:  :luv:

Pravda , takoye bilo?!

Oldum e burda gulmeyden! Predstavil sebe etogo pridurka v kostyume mazohista ))))))))))))))))))))))))))))))))))) Peredavay emu privet!

Kstati, bilo-bi neploho, esli bi ti mne poslala mehelle, ya yego i ne videl

))) Ага, было )) жаль, что ты не в Баку, с удовольствием понаблюдала бы за тем, как вы с ним прикалываетесь друг над другом ))) ОК, привет передам :luv: Кстати, они вернулись в родные пенаты ;-)

Жду пм с точным адресом :-)

Я думаю, Бока мюеллим простит нас за офтопп :DD

Изменено пользователем 6IO
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сене гаршы шехсен хеч бир иддиам йохдур, анджаг не гедер ки о эрменини теблиг едирсен, сенле мубаризе апараджам

мубаризе менимле апар ПО ТЕМЕ,сене бир соз дейен вар,анджаг МЕНИМЛЕ ШЕХСЕН ишин олмасын ----->>>кореннойун гелбен севдийи миллетин нюмайендесине недже де бензеир? <<<<----------мен не вахтса олары терифлемишемки сен бу созу йазырсан???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ты забыл добавить "которую я сам спел"  :luv:

которую я сам спою :gizildish:) кстати Энвер (Парни из Баку)диск бурахдырмага хазырлашыр,блатные песенки и конечно же песни кумира :luv:) Скрипач Аидиш Моня махнысы 100% оладжаг.

де гялсинеее... :luv:)

Изменено пользователем коренной*
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Коренной,

1 дене эрмениниден де данышмаг да артыг чохдур, она гере де сенинле бу земинде гаршыдурма яраныб. Лакин йене дейирем шехсен сене гаршы хеч бир анлашылмазлыг йохдур. Мадам ки азери мугенннилерине гулаг асырсан, онлара да мовзу хеср эде билердин. Лакин, руслар демишкен, не обессудь, антибока херекетини давам етдиреджем

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Коренной,

1 дене эрмениниден де данышмаг да артыг чохдур, она гере де сенинле бу земинде гаршыдурма яраныб. Лакин йене дейирем шехсен сене гаршы хеч бир анлашылмазлыг йохдур. Мадам ки азери мугенннилерине гулаг асырсан, онлара да мовзу хеср эде билердин. Лакин, руслар демишкен, не обессудь, антибока херекетини давам етдиреджем

кореннойун гелбен севдийи миллетин нюмайендесине недже де бензеир? -------------------БУ АНТИБОКА ХЕРЕКЕТИ ДЕЙИЛ АЙ БРАТ,БУ АНТИКОРЕННОЙ* ХЕРЕКЕТИДИР,БУДА О ДЕМЕКДИР КИ БУ МЕНЕ ИЛИШМЕКДИР И К ТОМУ ЖЕ ДЛЯ МЕНЯ ОСКАРБЛЕНИЕ!ВОТ Я ТЕБЕ О ЧЕМ И ГОВОРЮ,ЧТОБ БОЛЬШЕ ТАКИХ И ПОДОБНЫХ ФРАЗ В МОЙ АДРЕС Я НЕ СЛЫШАЛ,А АНТИБОКА ХЕРЕКЕТИНИ ДАВАМ ЕТДИР,ХЕРЕНИН ОЗ ФИКРИ ВАР!

П.С. ТЕМУ НЕ Я СОЗДАЛ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Коренной,

Эсеби адама охшайырсан, анджаг приказной тонла данышма. Мен сене дедим ки, бу сене гаршы дейилдир, она гере де сакит ола билерсен. О ки галды бокайа, олмайасан сен, ким олур олсун, илк олараг эрмени олдугуна гере, сонра исе xошум гелмедийим ифaчы олдугуна гере, ону гебул етмирем

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Коренной,

Эсеби адама охшайырсан, анджаг приказной тонла данышма. Мен сене дедим ки, бу сене гаршы дейилдир, она гере де сакит ола билерсен. О ки галды бокайа, олмайасан сен, ким олур олсун, илк олараг эрмени олдугуна гере, сонра исе xошум гелмедийим ифaчы олдугуна гере, ону гебул етмирем

Ostap,esebi adam deyilem,yeyib-i4en,deyib gulen oglanlardanam :gizildish:)

anjag meni duz ba6a du6 ve ozunu menim yerime goy ki kimse gayidib deyirki ermenleri gelbden sevirsen. Boka ya gulag asmag,toylarda onun maxnilarini e6itmek(zakazsiz)-- o demek deyilki du6menleri gelben sevmek B)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

коренной,

мен сени тамамиле баша душурем. она гере дедим ки сене гаршы хеч бир менфи хиссим йохдур. Аватарын намине соз верирем ки, сен гейд етдийин фразалары текрар етмерем :gizildish: анджаг хаиш едирем , сен Аллах, бокадан бир аз сохбет сал дана, гага, не гедер олар ахы.

Анджаг 6IО дуз дейир, бу сахеде фиикир айрылыгы олса да, президнетимизе гаршы хорметде ейни мовге тутуруг

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

коренной,

мен сени тамамиле баша душурем. она гере дедим ки сене гаршы хеч бир менфи хиссим йохдур. Аватарын намине соз верирем ки, сен гейд етдийин фразалары текрар етмерем  анджаг хаиш едирем , сен Аллах, бокадан бир аз сохбет сал дана, гага, не гедер олар ахы.

Анджаг 6IО дуз дейир, бу сахеде фиикир айрылыгы олса да, президнетимизе гаршы хорметде ейни мовге тутуруг

:gizildish:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Аллах она ряхмят етсин ки, сиз бир-биринизи баша дюшдюнюз :luv:

Киме? Бокая? :gizildish:

П.С. Озде дейирлер Бока, Тарканы кёмейе чагырырды ону ёлдюренде....Таркан да дейирди- Якаларсам .... ....

Изменено пользователем Ziko007
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

коренной ,

бу хансы ресторандыр ве мусигичилерин милиййети недир?

ресторан Баку в Москве,мусигичилер хамысы бизимкилерди.Сергей Колесниченко таныйырсан?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Остап, оз арамыздыр, Коренной бала-бала сяни биширир, бир дя гёрдюн Бокайа гулаг асмага башладын :luv: ))

:gizildish: kimin ureyi istese gulag asajag,kim de istemese gulag asmayajag.

Bes deyirdin ay bele fanatiyam.....,ne oldu? :luv:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6IO,

Йох, меним хеч совет вахтында да о эpмениден хошум гелмейиб,

Коренной,

Сене беле бир суалым вар. Сенетинден хошун гелдийи ифачынын беле бир махнысы вар: «армянские слова цаветанем» или что-то в этом роде. Бес буна не дейирсен. Бес Бакы харда галды. Ве умумиййетле , бу адам хеч Азербайджан ады чекирми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:gizildish: kimin ureyi istese gulag asajag,kim de istemese gulag asmayajag.

Bes deyirdin ay bele fanatiyam.....,ne oldu? :luv:)

Разылаш ки, бязян урейин истигамятини дяйишмяк мюмкюндюр :DD

Деме-деме, сатгын чыхдым :luv:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6IO,

Йох, меним хеч совет вахтында да о эpмениден хошум гелмейиб,

Коренной,

Сене беле бир суалым вар. Сенетинден хошун гелдийи ифачынын беле бир махнысы вар: «армянские слова цаветанем» или что-то в этом роде. Бес буна не дейирсен. Бес Бакы харда галды. Ве умумиййетле , бу адам хеч Азербайджан ады чекирми?

аха гелдик чатдыг :gizildish:)

еввела суала горе миннетдарлыгымы билдирирем.Махнынын ады "Цаветанем",ве хетта орада беле бир куплет вар: цаветанем,цаветанем,в нем кипит наша армянская кровь.... Бу махны хеле Бакы вахтында охуйурду,неджеки доля,фергана,джана,плановая....

Мени дуз баша душ,мен не онларын терефини сахлайырам недеки онун озунун терефини сахлайырам,мен не демек истейирем:

Бу инсан хер ики миллетин арасында хермети онунла газаныб ки,Бакы дан геденнен сонра не Азерб. дилинде махны охуду не де ки гоншу "миллетин" дилинде. Интасы Бакы ды йашайаркен хер ики дилде охуйарды. Анджаг 1998 илде Воспоминания адлы диск бурахды(махнылар хамысы рус дилинде)

ве хемин Цаветанем махнысы орда йер алды арада байатышираз олмагла.

Махныларда(после переезда)- Азербайджанын адыны чекмейб,анджаг азери созлерини чох ишледиб.

консертлеринде Азерб. адыны чекиб,ве йери геленде азери дже де охуйуб.

Бакы хаггында охуйур,анджаг адыны чекмейиб,стройная девчонка из Баку дейиб и все(кстатb бу махныйа горе больницца да да йатмалы олуб:luv:. Мой город,дом родной,Ностальгия... адлы махнылары вар.

февралын 8 Москва да Бакы ресторанында консерти ве дискинин презентацийасы олду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

аха гелдик чатдыг :luv:)

еввела суала горе миннетдарлыгымы билдирирем.Махнынын ады "Цаветанем",ве хетта орада беле бир куплет вар: цаветанем,цаветанем,в нем кипит наша армянская кровь.... Бу махны хеле Бакы вахтында охуйурду,неджеки доля,фергана,джана,плановая....

Мени дуз баша душ,мен не онларын терефини сахлайырам недеки онун озунун терефини сахлайырам,мен не демек истейирем:

Бу инсан хер ики миллетин арасында хермети онунла газаныб ки,Бакы дан геденнен сонра не Азерб. дилинде махны охуду не де ки гоншу "миллетин" дилинде. Интасы Бакы ды йашайаркен хер ики дилде охуйарды. Анджаг 1998 илде Воспоминания адлы диск бурахды(махнылар хамысы рус дилинде)

ве хемин Цаветанем махнысы орда йер алды арада байатышираз олмагла.

Махныларда(после переезда)- Азербайджанын адыны чекмейб,анджаг азери созлерини чох ишледиб.

консертлеринде Азерб. адыны чекиб,ве йери геленде азери дже де охуйуб.

Бакы хаггында охуйур,анджаг адыны чекмейиб,стройная девчонка из Баку дейиб и все(кстатb бу махныйа горе больницца да да йатмалы олуб:). Мой город,дом родной,Ностальгия... адлы махнылары вар.

февралын 8 Москва да Бакы ресторанында консерти ве дискинин презентацийасы олду.

Еввела, Остап суал верди, бу о демяк деил ки, сян бурда диссертасийа охумалысан :luv: ))

Бирдя ки, ай Коренной, Аллах сяни гюлдюрсюн, я уже забыла о существовании слова "интасы" :DD Нее, честно, я не прикалываюсь ))) Лап Шямкир йадыма дюшдю :plach: Гяшянг гоншу "миллятин" (с) нюмайяндяляриндян соседляримиз (чтобы каламбура не было :luv: ) вар иди: Петрос, Вартуш....интасы (с) хёрмятли Бокайа гулаг асмырдылар ки, асмырдылар... :gizildish:

П.С. Остап, пардон, что вклинилась ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

коренной* , сенден бир дене хайыш (xahish) елемек олар? Имкан варса Бока язанда я Б. я да ки, Бок. яз. Амма АЗЕРБАЙДЖАН язмаг истейенде Азерб. язма! Имкан вар?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

коренной* , сенден бир дене хайыш (xahish) елемек олар? Имкан варса Бока язанда я Б. я да ки, Бок. яз. Амма АЗЕРБАЙДЖАН язмаг истейенде Азерб. язма! Имкан вар?!

вар гагаш ,вар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еввела, Остап суал верди, бу о демяк деил ки, сян бурда диссертасийа охумалысан  :gizildish: ))

Бирдя ки, ай Коренной, Аллах сяни гюлдюрсюн, я уже забыла о существовании слова "интасы"  :DD Нее, честно, я не прикалываюсь ))) Лап Шямкир йадыма дюшдю 

:luv::luv::luv: бес Шямкир нийе? :))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вы вставили отформатированное содержимое.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Загрузка...
×
×
  • Создать...