Перейти к содержимому

Yuxularımız!

Sensus

Recommended Posts

Hörmətli forum əhli gəlin bu mövzuda da oz yuxularımızdan danışaq..Bəzən adi bəzən isə çox qəribə olan yuxularımızdan..

Sensus, postlarınızı AZ şriftində yazıb "Lucida Sans Unicode" fontunun arasına yerləşdirməyi unutmayın. Həmçinin növbəti dəfə mövzu açarkən, adını da AZ şriftində daxil etmək yadınızdan çıxmasın. Adı daxil edərkən yalnız "Ə" hərfi düzgün əks olunmur. Qalan "ş", "ç", "ı", "ö", "ü" "ğ" hərfləri daxil olunduğu kimi əks olunacaq.

Изменено пользователем strANger_04

• 1 year later...

mən bir yuxunu 2 dəfə 3 dəfə görürəm . Öz-özümə fikirləşirəm ki yəqin çin olacaq bu yuxu ama olmayıb elə bir şey. bəzən də yuxu da nə etməli olduğumu görmüşəm. bir də mamanın canı sağ olsun arvad ele bil görücüdü onun yuxuları həmişə düz çıxır.

mən qəbul imtahanindan sonra bir yuxu gördüm çox maraqlıydı. cavablar avqustun 8-i çıxmalıydı ama 5-i çıxdı .Mənim heç nədən xəbərim yox idi. həmin gece yuxuda gördümki yolda qalmışam avtobus gəlir keçir yanımdan saxlamır. biraz qabaqda saxlayir sinif yoldaşım başını pəncərədən çıxarıb məni çagırır .avtobusa girib özümdən başqa 4 nəfər sinif yoldaşımı orda gördüm. səhər cavablar çıxdı başını pəncərədən çıxarıb məni çağıran sinif yoldaşım səhər tezdən mənə zəng vurub muştuluqladı ki bəs girmisən təbriklər. sonra öyrəndim ki avtobusda gördüyüm uşaqların 4-ü də eyni universitetə girib yəni bir yerdə oxuduq

Mən öz yuxularımı özüm yozuram. Çünki, artıq sınamışam gördüklərimlə həyata keçənləri. Hər şey yozduğum kimi çıxır.

line.gif

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Kakao : "Deyirlər ki, yuxunu necə yozursan elə də olur, amma pis yuxunu necə yaxşı yozasan axı."

Maraqlıdır. Görünür,insanın başına gələçəklər onun şüurunda əvvəlcədən həkk olunur. Ola bilsin ki, Siz bunu görə, hiss edə, duya bilirsiniz. O duya bildikləriniz də yuxuda sizə agah olur.

Pis yuxunu da sakitləşmək üçün yaxşıya yozun, bir nıv ovsunlayın....gerçəkləşməsin.

Mən də yuxu görürəm, elə bil ki, dastandır , həm də qorxunc. Yaxış ki, yuxudu deyib, tez ayılıram, yoxsa ürəyim partlayar. Yaxşı yuxular çox az olur. Belə yuxular bizim həyatımızdan gözəl....

• 2 months later...

Gördüyüm yuxular oyanan kimi yadımdan çıxır nədənsə, axırıncıdan başqa, yüksək bir binanın damından yere baxırdım.

"....O zamandan etibarən mən insanlar arasında əsl ünsiyyəti, ünsiyyətin ən ali, ən uca formalarını axtarmağa başladım...."

E. Qolderness ("O'na məktublar")

• 2 months later...

Hamiya Salam

Men 5 il bundan gabag bir yuxu gordum,ve bunu bir ereb dostuma danishdim,o dindar adamdi ve yuxu baresinde cox shey bilir,yuxunu ona danishanda o mene hele sheyleri dediki hegigetende olmushdu,onun xeberi yox idi,amma yuxunu ona deyende mene yaxshi yaxshi izah eledi

ve birde onu dedi:

-Eslinde yuxu 2 curdur

1,Roya

2.Yuxu

Royani cox nadir hallarda goruruk,cox vaxtda bu olmush yada olacagi bize gosterir,Royani insan gorende ele hiss eliyirki elebil hegigetende olur,hemde gorduyumuz sheyleri degig goruruk,oyanandan sonrada yaddashimizda galir

Yuxunu ise gatmagarishik shekiller kimi goruruk,bezen oyanandan sonra hecne yadimizada gelmir

Meselen men bir defe royada bir insani gormushem,nece il bundan gabag,o insanin uzu gozleri her sheyi xatirlayiram,bir nece degige gormegime baxmayarag,amma bu degige illerle gonshum oldugu biri meselen uzu yadimda deyil

Ne bilim heyat cox maraglidi

• 1 month later...
  • 8 months later...