Перейти к содержимому
  Love reading great articles? Visit Class.com today!
Azerinka

стоматолог

Recommended Posts

В последнее время как-то одновременно разболелись зубы. Ощущения паршивые, самое нехорошее, что эта боль отдается в голове, особенно лобной части. Нужен хороший стоматолог, кого посоветуете.

Поделиться сообщением

<p>Рядом с Цумом,если стоять лицом ,то идите в лево,не доходя до новостройки,там ещё под ней детский магазин Tuk Tuk есть,так вот двух или трёх этаж.здание,под ним на углу Аптека,и очки есть,вооюзем заходите на втором этаже тётя Гюля,Супер стоматолог,а её муж отлично делает протезирование и всё что с ним связано....  

</p><p><br></p><p>Не болейте,С Уважением...</p>

Поделиться сообщением

я бы несоветовал посещать стоматолога женьщину...

около айна султанова есть врач Мурад кажись...врач отличный...имеет всякие сертификаты с израиля и все такое...

Поделиться сообщением

около айна султанова есть врач Мурад кажись...врач отличный...имеет всякие сертификаты с израиля и все такое...

С чем связано такое негативное мнение?

Вы вообще против женщин в медицине или только против женщин-стоматологов?

Поделиться сообщением

Юзер этого форума Полупроводник №1 - прекрасный стоматолог (терапевт и протезист). К нему обращались многие юзеры, даже целыми семьями, и остались очень довольны. Свяжитесь с ним и, если вам территориально удобно, назначьте у него прием.

Поделиться сообщением

А как с ним связаться? Если есть телефон, мэйл напишите пожалуйста. Мне посоветовали двух стоматолог - Гейдар из Dental World и Джавид из 32 g?z?l.

Поделиться сообщением

отличный врач)) я у него всегда лечила зубы ) советую :goodL:

Поделиться сообщением

С чем связано такое негативное мнение?

Вы вообще против женщин в медицине или только против женщин-стоматологов?

Берил,я тоже так начала думать после того как стоматолог-женщина не смогла удалить зуб моего мужа. Целый час возилась с ним, в конце концов проткнула гаймарову пазуху, после чего пришлось делать пластику верхнего неба )

Поделиться сообщением

Берил,я тоже так начала думать после того как стоматолог-женщина не смогла удалить зуб моего мужа. Целый час возилась с ним, в конце концов проткнула гаймарову пазуху, после чего пришлось делать пластику верхнего неба )

Не повезло))) У меня стоматолог женщина. Так ласково лечит.... Мама дорогая. Обезболивания не надо, так, простите за каламбур, зубы заговорит. А вот хирургом-стоматологом иногда и мужчине сложно быть. Маме стоматолог-мужчина кусок челюсти с зубом вытащил (отломил альвеолярный отросток, если точнее)

Поделиться сообщением

наш ПП, самы гуманный стоматолог на свете.) советую

Изменено пользователем Ribka

Поделиться сообщением

Я нашла шикарного стоматолога - доктор Ибрагим, он на Сахиле работает. У меня зубы вообще никогода не болели, а тут вдруг на тебе. На рентгене я даже не могла точно сказать, какой именно зуб болит, поскольку казалось, что все они болят. Как выяснилось, эту дикую боль на всю полость создавал верхний зуб, я как пришла сказала: доктор, удаляйте, не могу уже терпеть)))) Он же. молодец, не полез вырывать зуб, а настоял на лечении, в итоге мне зуб сохранили. Сейчас продолжаю профилактическое лечение других зубов. Очень оптимистичный врач, положительный.

Поделиться сообщением

Salam.Butun forumu oxudum bilmedim harda yazam.HAMI OXUSUN !!!

Narimanovda ushaq stomotoloji poliklinika var.Usaqinin ve oz geleceyini dusunen adam ora getmesin.Antisanitariya.Tibbi sterilizasiya qaydalarina uygunsuzluq.Goz gore gore geleceyi mehve aparan hekimler.Konkret Ramin Shirinov.Bu gunlerde ora getdim.Disimi mualice ucun.Her ne qeder natemizliyi gorub tibb bacisina elave pul da vermis olsam bele yene de basqa xestenin agzindan cixmis instrumentler menim de agzima girdi.Hekim elini menim agzimdan cixarib koridorda basqasinin agzina salir disine baxir sonra gelir tezden o elle menim agzima.sonra telefonu goturur danisir tezden yene menim agzima.sonra qapi acilir ona pul verirler goturur tezden menim agzima.SHPRICH-iyne bir defelik deyil.Bir sozle artiq heyatim ucun qorxuram.Eminem ki men orda neyese yoluxdum.

Bilmirem bu barede hara ve kime deyim.Amma insanlarin heyatiyla bele oynamaq olmaz.

Xahis edirem geleceyimiz olan balalari ora aparmayin.!!!

P.S.Kecen il eyni hekimin yaninda olarken menden once ayaq uste zorla dayanan bir qoca kisinin agzinda ish gorduyu instrumenti menim agzima salmaq isterken elimle saxladim.Dedim neynirsiz axi onu o kisiye istifade etdiniz.Spirtleyin basligi deyisin.Hekim gulub dedi seni o kisiyle qan qohumu edeceydim.

Indi qerari ozunuz verin.Riske deyermi ?

Поделиться сообщением

Минздрава шикайят язын (орада да ёйрянин)... Еминсиниз ки хястялийи орда тутубсуз, онда мяхкямейя верин... арашдыраджаглар вя гярар чхардаджаглар.....

Поделиться сообщением

Xestelik tutmamisam eee.Prosto uje icinde bir hiss var ki xestelik olacaq.Iyne vurulan shpris deyishilmirse ve menden once kime vurullubsa eger o xestedirse men de olacagam da.Bax oradan gelenden artiq yasamaq istemirem.Ele bilirsiniz minzdravin cox ele vecinedir /Yazsam ne deyisecek ? Hech ne......

Поделиться сообщением

Xestelik tutmamisam eee.Prosto uje icinde bir hiss var ki xestelik olacaq.Iyne vurulan shpris deyishilmirse ve menden once kime vurullubsa eger o xestedirse men de olacagam da.Bax oradan gelenden artiq yasamaq istemirem.Ele bilirsiniz minzdravin cox ele vecinedir /Yazsam ne deyisecek ? Hech ne......

Onda o x?kimin yan?na gedm?yin daha....

Поделиться сообщением

NARAMEL xanim, men bir nece gun bundan once,siz haqqinda yazdiginiz Doktor Shirinov Raminin yaninda oldum,ve diqqetle fikir verdim ki goresen sizin onun haqda yazdiqlariniz ne qeder heqiqete uygundur.Ve sizin onun haqda yazdiqlarinizin tam eksini orada gordum, mence siz qerezli movqey tutursunuz, insanlari nahaqdan lekelemek lazim deyil,dusunuremki, sizin bu forumda o hekimin haqqinda yazdiqlariniz cefengiyatdir,, eslinde Ranim Doktor, xestelere cox yuksek seviyyede tibbi xidmet gosterir,ve mende bunun shadi oldum.

Поделиться сообщением

Salam.Butun forumu oxudum bilmedim harda yazam.HAMI OXUSUN !!!

Narimanovda ushaq stomotoloji poliklinika var.Usaqinin ve oz geleceyini dusunen adam ora getmesin.Antisanitariya.Tibbi sterilizasiya qaydalarina uygunsuzluq.Goz gore gore geleceyi mehve aparan hekimler.Konkret Ramin Shirinov.Bu gunlerde ora getdim.Disimi mualice ucun.Her ne qeder natemizliyi gorub tibb bacisina elave pul da vermis olsam bele yene de basqa xestenin agzindan cixmis instrumentler menim de agzima girdi.Hekim elini menim agzimdan cixarib koridorda basqasinin agzina salir disine baxir sonra gelir tezden o elle menim agzima.sonra telefonu goturur danisir tezden yene menim agzima.sonra qapi acilir ona pul verirler goturur tezden menim agzima.SHPRICH-iyne bir defelik deyil.Bir sozle artiq heyatim ucun qorxuram.Eminem ki men orda neyese yoluxdum.

Bilmirem bu barede hara ve kime deyim.Amma insanlarin heyatiyla bele oynamaq olmaz.

Xahis edirem geleceyimiz olan balalari ora aparmayin.!!!

P.S.Kecen il eyni hekimin yaninda olarken menden once ayaq uste zorla dayanan bir qoca kisinin agzinda ish gorduyu instrumenti menim agzima salmaq isterken elimle saxladim.Dedim neynirsiz axi onu o kisiye istifade etdiniz.Spirtleyin basligi deyisin.Hekim gulub dedi seni o kisiyle qan qohumu edeceydim.

Indi qerari ozunuz verin.Riske deyermi ?

Maraql?d?r, niy? el? ilk d?f? cirkli ?ll? a??z?n?za girm?k ist?dikd? etiraz etm?diniz?

Поделиться сообщением

NARAMEL eger senin nese etirazin olubsa o hekim haqda, bunu onun ozunede diye bilerdin, sen yalandan insanlara sher atirsan mence, mende o hekimin yaninda olmusham, amma sen yazdiqlarinin hec birini orada gormemishem, o hekim normal sanitar qaydalara uygun ishleyir, mence sen xestesen, get PSIXIATIRA muraciyet ele, problem senin bashindadi, o xarabdi, inan mene, duz ishlemir

Поделиться сообщением

Приобрел отличный отбеливающий бальзам - ополаскиватель для полости рта https://revyline.ru/profilaktika/balzam-dlya-polosti-rta-otbelivayushchiy  Бальзам отбеливающий Revyline предназначен специально для деликатного ухода за полостью рта — максимально бережно отбеливая зубы, бальзам не допускает истощение эмали и не раздражает слизистую оболочку. 

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас