Перейти к содержимому

?srailin dostu V?habil?r(s?l?fil?r) !

xalil313

Recommended Posts

ger?ekte vehhabiliyin ?slamin kalbine saplanmi? bir han?er oldu?unu,kimlerin eliyle hangi maksatlar i?in kullanildi?ini t?m delilleriyle payla?ma?a devam ediyoruz.Resimde g?rd???n?z sayfa Vehhabi El-Albanin fetvalarinin toplandi?i "Fetavai El-Albani" kitabinin 18-ci sayfasidir.Sayfada aynen ??yle s?yl?yor:"Darul Harp oldu?u i?in Filistinliler Fi

listini terk etmelidir.Filistinlilerin Filistinde kalmasi k?frd?r".7/7/93-tarihli "El-Liva" isimli gazeteye verdi?i r?p?rtajda Filistinliler nereye gitmeli diye soruldu?unda Sudana gitsinler Sudan onlari kabul eder diye cevap vermi?ti..

Filistinin ?zg?rl?k m?cadelesine kendi ?irkinliklerini bula?tirarak onlara manevi darbe vurma?a ?ali?an vehhabi zihniyyetinin ger?ekte kimlere hizmet etdiyini kendi dilleri ile beyan etmekdedirler. Haritaya bakti?inizda ?srailin arkasinda Amerikayi de?il Suudi Arabasitani g?r?rs?n?z...

392504_271195092979722_828238407_n.jpg

2) F?L?ST?NE ?HANET EDEN VEHHAB? KRAL...!

Suud vehhabilerinin Filistine ve islam d?nyasina etdikleri ihanetleri sizlerle payla?ma?a devam ediyoruz.

Resimde g?rd???n?z Sultan Abd?laziz Bin Abdurrahman El Suud El Faysal tarafindan m?h?rlenmi? eski bir belgedir.Bu belgede ?u s?zler ge?mektedir:"Ben Abdulaziz Bin Abdurrahman El Suud El Faysal,Ben binlerce defa kabulederek Ingilter

e delegesi Sir Percy Cox-a bildirdim ki,Filsitin topraklarinin fakir yahudilere ve yahudi olmayanlara verilmesine hi?bir itirazim yoktur.Ben hi?bir zaman ?ngilterenin kanunlarini ihlal etmem"

Suud Vehhabi ailesi Ingiltereye kendi sadakatini g?stermek i?in k?peklik yapib Filistine ihanet etmi?lerdir.Allahim islam alemini ve Ehli S?nneti bu zalimlerin ?errinden koru...!

532889_283381761761055_494886334_n.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IPs4I0XNAh0

Birle?mi? Milletler’de yapaca?? bir

konu?ma i?in New York ‘a giden

?ran Cumhurba?kan? Mahmud

Ahmedinejat, CNN muhabirinin,

“K?z?n?z veya o?lunuz bir Yahudi’ye

a??k olsa ne yapard?n?z?” ?eklinde sorusuna ??yle cevap verdi: “ Yahudi olmas?ndan ?nce, kim

bu adam veya k?z benim

?ocu?umla ??kan?” diye

bakard?m. Ben de?i?ik

k?lt?rlerden gelen insanlar?n

birbirine a??k olmas?na kar?? de?ilim. ?ran’da bir s?r? Yahudi ya??yor

ve aralar?nda ?ok yak?n

oldu?um ki?iler var. Yahudi ailelere gelin veya damat

giden M?sl?manlar var” Daha

evvel yapaca?? konu?ma ve

a??klamalar? konusunda BM

Genel Sekreteri Ban Ki Moon

taraf?ndan daha dikkatli olmas? konusunda uyar?lan ?ran lideri,

s?zlerine ??yle devam etti: “Hi?

kimse burada tek ba??na

konu?malar? ile ABD halk?n?n

t?m?n? temsil edemeyece?i

gibi, ?rk, dil, din gibi etmenler de insanlar aras?nda ne bir

ay?r?mc?l?k ve d??manl??a sebep

olmal?, ne de insanlar sadece

k?kenlerine g?re birileri

taraf?ndan kayr?lmal?,”

Esassiz bos-bos yazilardan cox gormusuk:) mene guya fetvanin seklini vereceksen,ama unutma photoshopda mende isleye bilirem:)) coxdan subut olunub ki o yalandir:)

Naxcivani, camaati ozune guldurmekdense, gel Wielerin Allahi movzusuna. Hamimiz bilirik ki Peygemberlerin coxu qoyun otaran olub. O vaxt senin kimi muwrikler bele sozler deyerek laga qoyurdular.

m??rik v? Allahs?z s?zl?rin? g?r? reytinqiniz 20% art?r?l?r. Qaydalara riay?t edin.

Изменено пользователем al-Fath

Sionist ordusu Selefiler (Vahabiler) Suriyede etdikleri terorizmle neinki islam ?lkelerine,hetta b?t?n besher ?vladina bir tehl?kedirler.

Ashagidaki videoda Suriyeli esgerlerin Avropali gezetecilere anlatdiklari.

• 4 months later...

Niye siz bilmirsiz ALLAH hardadir yoxsa ALLAH sizden uz donderib???

Salam aleykum!

Xanim, Allah sizden razi olsun! Amma men bele demek isterdim,Allah bunlardan deyil,bunlar Allahdan üz dönderibler.

Bunlarin getdikleri yol,Allahin ve onun Peygemberinin bizlere buyurdugu yol deyil,nefslerinin (Sheytanin) buyurdugu yoldur.

Allahin Rehmet ve Bereketi üzerinize olsun.Amin!