Напишите, пожалуйста, этот текст русскими буквами.
Язизим, мян чох хошбяхтям ки, сян мяним хяйатымда варсан...инан мяня,сямими гялбдян дейирям. Мян чох истяйирям ки,бизим арзуларымыз герчякляшсин вя буну йашамаг ючюн сянин гюдж вя сябрин чатсын...бу чох чятиндир.Анджаг мяня сянинкиндян дя чятин оладжаг вя сянин кёмяйин,гюджюн лазым оладжаг...бу аддымы атмаг ючюн мян сяндя ямин олмалыйам. Юмид едирям ки,хяр шей истядийин кими оладжаг. Мян сяня шанс верирям. Хяр шей сянин ялиндядир.Мян чох истяирям сяни севмяк вя юмид едирям ки бу баш тутаджаг.