...Для Анихай -----
І на коліна впасти б не зміг ,
А якби впав , то і піднятись потім зміг.
Я би не встиг , я би не встиг...
Душу свою в моїх піснях
Я би знайшов.
І не сміявся би у снах і у сльозах .
Я б не шукав , я б не літав...
Але для тебе , але для тебе зможу я все !!!
Але для тебе , але для тебе зможу я все !!!